پرسپولیس اما شرایطش فرق می‌کند. این باشگاه هم البته پولش نقد است اما نه به اندازه‌ای که آقای گل خواسته. پرسپولیسی‌ها در واکنش به مطالبه 50 درصدی مهدی طارمی بابت پیش‌پرداخت، تنها 30 درصد را پذیرفتند که آن هم هنوز پرداخت نشده. درست مثل مطالبات 20 درصدی این بازیکن از فصل پیش که قولش را داده بودند اما بدقول شدند.

با این حال، پرسپولیس به قرارداد دو میلیارد تومانی طارمی تن داده و تنها قرار گذاشته‌اند که یک نسخه صوری از این قرارداد به رقم 950 میلیون در اختیار سازمان لیگ قرار بگیرد تا مبادا بگویند پرسپولیس برای بازیکنانش میلیاردی خرج می‌کند. از بحث طارمی خارج نشویم؛ او شنبه به باشگاه رفته بود برای امضای قرارداد اما وقتی متوجه شد که پول آماده نیست، آنجا را ترک کرد و صبح فردایش بدون وکیل و بدون مدیر برنامه راهی ترکیه شد. البته تنها هم نبود.

هم رامین رضاییان همراهی‌اش می‌کرد و هم دو نفر از اشخاصی که فصل پیش دور و بر پرسپولیس زیاد می‌دیدیم‌شان. آقای گل رفت برای مذاکره با ریزه‌اسپور که سه هفته پیش پیشنهادش را رد کرده بود. وکیل و مدیر برنامه‌اش البته بارها توی سر زدند که او برای امضای قرارداد نرفته و اتفاقا حق هم داشتند چون طارمی دیشب به تهران برگشت؛ بی‌آنکه قراردادی با تیم‌های ترکیه‌ای بسته باشد. قرارداد نبست اما با ریزه‌اسپور به توافق رسید تا اگر پرسپولیسی‌ها باز هم برای پرداخت پول دست دست کردند، بدون تیم نماند.

توافقش هم برای امضای قراردادی سه ساله است. حالا بخوانید صحبت‌هایی را که مهدی طارمی در هم‌نشینی دوشنبه شبش با حکمت کارامان مدیر باشگاه ریزه‌اسپور به زبان آورد: «بر حسب احترام چون از یک هفته قبل قرار گذاشته بودیم، به اینجا آمدم. روزی که با هم صحبت کردیم، شرایط با امروز فرق می‌کرد.

آن روز واقعا به آمدن به ترکیه مصرّ بودم اما طی چند روز اخیر در پرسپولیس شرایطی به وجود آمد که احساس کردم باید به تیمم کمک کنم. با آنها توافقاتی داشته‌ام که اگر انجام شوند، در پرسپولیس می‌مانم. البته هنوز هیچ چیز روی کاغذ نیامده اما اولویت امروزم پرسپولیس است.»  کارامان اما گفت که برای شنیدن پاسخ آقای گل تنها تا پایان همین هفته منتظر می‌ماند: «من مدت‌هاست بازی‌هایت را دنبال می‌کنم و به نظرم پتانسیل رشد و رسیدن به مدارج بالاتر را داری. اینجا می‌تواند سکوی پرتاب تو باشد.

البته ما گزینه‌های دیگری هم داریم که اگر سریع‌تر پاسخ مثبت ندهی، سراغ آنها می‌رویم.» طارمی هم نه نگفت و آمد تا تکلیفش را با پرسپولیس روشن کند. اگر پولی که او خواسته‌ و وعده‌اش را داده‌ بودند آماده باشد، مهدی طارمی همین امروز با پرسپولیس دو ساله- و البته مشروط- امضا می‌کند و در غیر این صورت، مقصدش همان ریزه‌اسپور ترکیه خواهد بود.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top