اما چرا امید با استقلالی‌ها تمدید نکرد؟ ابراهیمی فصل پیش هم از دست استقلالی‌ها ناراحت بود و برای اینکه حق و حقوقش را نگرفته بود حتی قهر هم کرد. امید در روزهایی که استقلال باید حواسش را جمع قهرمانی می‌کرد در تمرین‌ها شرکت نکرد بعدها مشخص شد که به دلیل نگرفتن حق و حقوقش ناراحت است و برای فصل شانزدهم با قطری‌ها وارد مذاکره شده است.


قرارداد امید با استقلالی‌ها تمام شده و همین نکته باعث شده تا این بازیکن برای تمدید قرارداد برای استقلالی‌ها شرط بگذارد. اینطور که گفته می‌شد در جلسه قبلی که این بازیکن با استقلالی‌ها داشت گفته بود در صورتی که 400 میلیون به او پرداخت کنند حاضر می‌شود برای فصل آتی با استقلال قرارداد ببندد. امید روز گذشته هم برای نهایی شدن قراردادش با استقلال به این باشگاه رفت اما این جلسه خروجی نداشت و در نهایت ابراهیمی تصمیم نهایی‌اش را به اواخر هفته موکول کرد.

به نظر می‌رسد بیشتر از هر چیزی مشکل امید با استقلالی‌ها مالی است و تا بخشی از قراردادش را نگیرد در استقلال نخواهد ماند. مشکلی که پرسپولیسی‌ها هم با طارمی داشتند. ابراهیمی فصل گذشته تجربه تلخی در این زمینه داشت و نمی‌خواهد با وعده‌های استقلالی‌ها بدون اینکه پولی دریافت کند قراردادش را تمدید کند.

به هر حال روز گذشته باز هم جلسه استقلالی‌ها با هافبک این تیم بی‌نتیجه به پایان رسید تا همه چیز در مورد تمدید قرارداد ابراهیمی آخر هفته مشخص شود. باید دید امید حاضر می‌شود با استقلال تمدید کند و آیا استقلالی‌ها می‌توانند به کمک اسپانسر تیم خواسته مالی امید را برآورده کنند؟

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top