رامین رضاییان به استناد این بند که اگر تا پانزده خرداد با او تسویه کامل نشود آزاد است؛ با تیم ترکیه ای قرارداد بسته است. او بر این باور است 75درصد دریافتی داشته و باشگاه در دفاعیه خود اعلام داشته رضاییان طبق این اسناد 81درصد دریافتی داشته است. سه درصد مالیات تکلیفی اش می شود و دریافتی اش لاجرم بیش از صد در صد بوده!

ترکاشوند درباره علت جریمه رضاییان اظهار داشت :رضاییان بخاطر یکی دو مساله اخلاقی و انضباطی در تیم جریمه شد.

حال باید دید سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون این جریمه را رسمی و قانونی می دانند.اگر رضاییان می ماند قطعا جریمه ای در کار نبود و قطعا پرسپولیس برای عدم بهره برداری از این بند جریمه سنگین ببست درصدی را اعمال کرده تا ثابت کند با رضاییان تسویه کرده است.

فعلا سازمان لیگ و فدراسیون تحت فشار باشگاه پرسپولیس است. باشگاه دیروز و پس از انتشار خبر ثبت فسخ یکطرفه قرارداد رضاییان در سازمان لیگ توسط نماینده اش بشدت موضع گرفت و خمارلو، مدیر روابط عمومی این باشگاه اعلام کرد:  شهبازی مسوول نقل و انتقالات قاتل پرسپولیس است. آنها چرا بدون استعلام از ما فسخ را ثبت کردند.

حتی باشگاه پرسپولیس اعلام داشت سازمان لیگ با پرسپولبس خصومت دارد.پس از آن فراخوانی در فضای مجازی دست به دست بین هواداران چرخید که بخاطر فسخ یکطرفه مقابل فدراسیون تجمع می کنیم.

پس از این هیاهو رایزنی های مسولان سازمان لیگ و باشگاه پرسپولبس برای محکوم کردن رضاییان آغاز شد.حال به نظر می رسد کار به فیفا کشیده شود چون در صورت محکومیت احتمالی رضاییان توسط کمیته انضباطی فدراسیون باشگاه ریزه اسپور و رضاییان پرونده را به فیفا ارجاع دهند.

در چنین مواردی فدراسیون اگر ای تی سی صادر نکند فیفا خود ای تی سی را صادر کرده و بعد پرونده و اسناد طرفین را بررسی می کند.پس ای تی سی رضاییان صادر خواهد شد.تجربه موارد قبلی این را می گوید.حال باید دید جریمه بیست درصدی توسط باشگاه پرسپولیس از سوی فدراسیون ایران و فیفا تایید می شود یا خیر.

منبع خبر ساعت 24
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top