تاریخ انتشار: 10تير1395|18:21

| کد خبر: 176097

جامعه‌ای پر از طارمی و رضاییان

وکیل ملت: همه ماهایی که تا دیروز طارمی و رضاییان را تا سر حد بت شدن بالا برده بودیم درون مان طارمی و رضاییان هایی داریم که راحت تغییر جهت می دهند

فحش، ناسزا، هجمه و هجمه. این خلاصه رفتار اکثر ما پرسپولیسی ها در فضای مجازی بوده است.از رفتن طارمی و رضاییان و البته از نوع رفتن شان به ستوه آمده ایم و حالا به خود حق می دهیم به هر کسی که تصور می کنیم حمله و فحاشی به او می تواند آرام‌مان کند حمله می کنیم.

 

طارمی و رضاییان مستاجرهای موقت کاخ پرسپولیس بودند. یکی از ایرانجوان و دیگری از راه آهن آمدند و چند صباحی درخشیدند و رفتند. اینکه فوتبال مان و مهمتر از آن باشگاه پرسپولیس نتوانسته طارمی ها و رضاییان ها در سطوح پایه تربیت کند ایراد بزرگ مجموعه ماست. اینها می روند امروز نه هر روز دیگری. همانگونه که از ایرانجوان و راه آهن رفته بودند اما ما داریم به کجا می رویم؟

 

راستی پرانتز باز. امثال هدایتی ها در این فوتبال چه می کنند و چگونه موج سواری هایشان ما را از واقعیات فوتبال مان غافل کرده است. اعداد و ارقامی را در اینستاگرامشان مطرح می کنند بی آنکه مخاطب از خود بپرسد با این چهار میلیارد و چهارصد میلیونی که قرار بود به طارمی بدهید می شود چهارصد طارمی تربیت کرد و یا اصلا یک مهاجم مطرح خارجی جذب کرد.نمی پرسیم چون ما هم می دانیم این اعداد همه اعداد اینستاگرامی هستند و بس. در عالم واقعیت از مدیریت هدایتی خرابه های استیل آذین و ملوان و گهر درود برجای مانده است. ما اما دلخوشیم به اعداد واهی. پرانتز بسته.

 

ما حتی به صفحه وکیل طارمی هم حمله می کنیم. او هم مقصر است چون بر اساس گفته های موکلش به ما گفته که او در ترکیه نمی بندد. او هم مقصر است که چرا مثل خود ما دور خورده است. مقصر است چون برایمان طارمی و نوراللهی را کشف و به دایی معرفی کرده و یادمان آورده که دنبال اسم ها نباشیم. حالا همان ها برای خودشان اسمی دست و پا کرده اند و باز ما دنبال اسمشان هستیم و روز از نو روزی از نو.

 

پرسپولیس نامی بزرگ در فوتبال ماست. رفتار ماها اما اصلا برازنده نام پرسپولیس نیست.همه  ماهایی که تا دیروز طارمی و رضاییان را تا سر حد بت شدن بالا برده بودیم درون مان طارمی و رضاییان هایی داریم که راحت تغییر جهت می دهند.آنها از پرسپولیس به ترکیه می رسند و ما از حمایت به فحاشی. همه ما با هم فرقی نداریم. همه چیزمان به هم می آید

 

راستین رضایی

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top