تاریخ انتشار: 13تير1395|12:11

| کد خبر: 177262

قرارداد استقلالی ها ثبت شد + تصاویر و مصاحبه

وکیل ملت: بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز صبح با حضور در هیات فوتبال قراردادهای خود را به ثبت رساندند و در مورد مسائل مختلف این فصل اظهار نظر کردند.

به گزارش وکیل ملت بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز صبح با حضور در هیات فوتبال قراردادهای خود را به ثبت رساندند .

  حضور بازیکنان استقلال در هیات فوتبال/آبی پوشان قراردادهایشان را ثبت می کنند   در حال حاضر کنعانی زادگان و علی قربانی دو بازیکن آبی پوشی هستند که زودتر از دیگر استقلالی ها برای ثبت قراردادهایشان در هیات فوتبال حضور پیدا کرده اند .   حضور بازیکنان استقلال در هیات فوتبال/آبی پوشان قراردادهایشان را ثبت می کنند    محمد حسین کنعانی زادگان با عقد قرارداد دو ساله و البته سال دوم مشروط به جمع آبی ها پیوست و قرارداد خود را در هیات فوتبال ثبت کرد.   همچنین علی قربانی نیز با قراردادی دو ساله رسما استقلالی شد و قراردادش را در هیئت فوتبال به ثبت رساند.   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   از طرفی هرایر مگویان، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی و میثم مجیدی نیز لحظاتی پیش در هیات فوتبال حاضر شدند تا قرار دادهایشان را با استقلال به ثبت برسانند .
 در این میان مگویان منتظر است تا با حضور مدیر برنامه هایش در هیات فوتبال قراردادش را به ثبت برساند .   فرشید اسماعیلی، بهنام برزای و مثیم مجیدی هر کدام قراردادشان را با استقلال در هیات فوتبال ثبت کردند.   آرش افشین نیز با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را به مدت دو سال با استقلال ثبت کرد .   کاوه رضایی مهاجم استقلال نیز در هیات فوتبال حضور پیدا کرد .   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند   آبی پوشان قراردادهای خود را ثبت می کنند  

مهدی رحمتی ،امید ابراهیمی و میلاد زکی پور با حضور در هیات فوتبال قراردادهایشان را به ثبت رساندند .

  رحمتی قرارداد سه ساله خود را به ثبت رساند .   همچنین امید ابراهیمی قراردادی به مدت یک سال با استقلال امضا و در هیات فوتبال ثبت کرد.   میلاد زکی‌پور بازیکن تازه وارده استقلال نیز با این تیم قراردادی 3 ساله امضا کرد.   مگویان و فرشید باقری نیز هر کدام به مدت دو سال قرارداد خود را به ثبت رساندند .    کاوه رضایی یک ساله با آبی ها امضا و ثبت کرد .   آبی پوشان قراردادهای خود را به  ثبت رساندند + تصاویر  

وریا غفوری با عقد قرارداد یک ساله به استقلال پیوست و قراردادش را در هیات فوتبال ثبت کرد.

  یعقوب کریمی مدافع آبی پوش نیز قرارداد یک ساله خود را در هیات فوتبال ثبت کرد .   بختیار رحمانی نیز در هیات فوتبال حضور پیدا کرد .   بختیار رحمانی هافبک تیم فوتبال استقلال تهران پس از ثبت قرارداد با این باشگاه اظهار کرد: خیلی خوشحالم که به استقلال آمدم و با استقلال قرارداد 2 ساله ثبت کردم  استقلال بازیکنان خوبی جذب کرده و امیدوارم نتیجه‌ای که لایق هواداران این تیم است را در فصل جاری بدست آوریم.    رحمانی درباره تاثیر حضور در استقلال برای بازگشت به تیم ملی گفت : من در چند سال اخیر به   دلیل خدمت سربازی نتوانستم تیم ملی را همراهی کنم.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top