از زمانی که برانکو ایوانکوویچ تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس را آغاز کرد و مطمئن شد دیگر مهدی طارمی را به عنوان مهاجم در ترکیب تیم خود ندارد، خط حمله تیمش را در تمرینات تاکتیکی در زمین چمن و حتی دیدار دوستانه، بدون مهاجم نوک چید و علاقه ای به استفاده از این سبک مهاجم نشان نداد.

پرسپولیسِ برانکو 2-4-4 بازی می کند اما او حتی فصل گذشته هم از مهاجم نوک تخصصی مانند جری بنسون استفاده نکرد چرا که سرمربی کروات پرسپولیس اعتقادی به استفاده از مهاجم نوک ندارد. وی در سایر مناطق زمین چمن هم به همین گونه عمل می کند و تخصص برای هیچ یک از پست ها قائل نیست.

به طور مثال برانکو از امید عالیشاه در خط حمله و احمد نوراللهی در پست هافبک دفاعی استفاده کرد. وی علاقه ای به استفاده از بازیکنان صرفاً در پست تخصصی خود ندارد. اگر این روزها سرمربی پرسپولیس اعلام کرده نگران جدایی طارمی نیست و با چالش عدم حضور بهترین گلزن تیمش کنار می آید، به همین دلیل است.

از سوی دیگر تاکنون نزدیک به 12،13 مهاجم خارجی و 7،8 مهاجم داخلی به برانکو پیشنهاد شده اما سرمربی پرسپولیس روی نام همگی آنها خط قرمز کشیده است. شنیده می شود برانکو همچنان منتظر ایوان کریستانوویچ، مهاجم 33 ساله کروات است تا او را جانشین طارمی کند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top