حقوق و حق الجلسه اعضای شورای شهر تهران چقدر است؟

وکیل ملت: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: حق الجلسه ای که اعضای شورای اسلامی شهر تهران دریافت می کنند 5 میلیون تومان است.

تاریخ انتشار: 14تير1395|13:24

حقوق و حق الجلسه اعضای شورای شهر تهران چقدر است؟
| کد خبر: 177468

به گزارش وکیل ملت ابوالفضل قناعتی گفت: اعضای شورای شهر تهران ماهیانه 5 میلیون تومان حقوق دریافت می کنند.

وی افزود: این عدد ثابت بوده و طی یک سال اعضا 60 میلیون تومان از شورای شهر دریافتی دارند.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه حق الجلسه دریافتی تمام اعضا یکسان است خاطرنشان کرد: مهدی چمران به عنوان رئیس شورا همان حق الجلسه ای را دریافت می کند که سایر اعضا می گیرند و در رقم دریافتی اعضا تفاوتی وجود ندارد.

قناعتی با اشاره به اعلام رقم حقوق دریافتی شهردار تهران اظهارکرد: حقوق دریافتی قالیباف به منظور روشن شدن افکار عمومی اعلام شد و در این رابطه قصد و نیتی وجود نداشت.

وی با بیان اینکه «تمام اعضای شورا علاوه بر دریافت حق الجلسه، از نهادهای دیگر نیز حقوق دریافت می کنند» اذعان کرد: هر یک از اعضای شورا یا در نهادی مشغول به کار بوده و یا اکنون بازنشسته شده اند و به همین خاطر علاوه بر دریافت حق الجلسه، درآمد دیگری نیز دارند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: میزان حقوق و یا مستمری بازنشستگی اعضا چندان اندک هم نیست و اکنون اعضایی در شورا حضور دارند که حقوق دریافتی آنها به بیش از 15 میلیون تومان نیز می رسد.

وی تاکید کرد: خود من به عنوان عضو هیئت رئیسه شورا، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و میزان حقوق دریافتی که دارم رقم مشخصی است.

منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

علی اکبرناطق نوری
|
14تير ماه 1395
0
3
شورای شهر اصلاً باید تعطیل بشود کارش چیه مفت خوری عباس جدیدی باشگاه داره تو پیروزی به چه بزرگی هادی ساعی باشگاه داره تو شهرری بزرگ این ها همه کارهم دارند باز فرصت شغلی اشغال کرده اند وضع مملکت ما درست بشو نیست من باید از خودم شروع کنم بقیه هم همینطور سیرمونی نداریم اونوقت از همه ایراد میگیرم بیکاری زیاده شورای شهر مفت خور ترین نهاد است
مهدی
|
14تير ماه 1395
0
0
شورای شهر از بدترین شوراهایی بود که در ایران تشکیل شده و جز رانت های جند صد میلیئنی تا چند میلیاردی برای اعضای شورا کاری کلیدی برای شهر انجام نمی دهند. شهردار مستقیما توسط مردم انتخاب و این شورای هزینه بر بی خاصیت دارای رانت های کلان منحل گردد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top