تاریخ انتشار: 14تير1395|18:57

| کد خبر: 177550

همکلاسی سابق زیرآب خانم نماینده مجلس را زد + عکس

وکیل ملت: لیلا سامانی همکلاسی سابق خانم نماینده مجلس، از درد و دل هایش در رابطه با فاطمه حسینی می گوید.

لیلا سامانی همکلاسی خانم نماینده مجلس در سال های دور، بعد از افشای فیش حقوقی صفدر حسینی، پدر همکلاسی اش که به استعفای آقای حسینی منجر شد، در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی، با همراهان خود درد و دل کرد و نوشت: هفده سال پیش در یک شهرستان کوچک فقیر، در مدرسه‌ای که دخترهای تازه بالغ دوازده تا چهارده ساله، گهگدار با مراقبت و وسواس پشت نیمکت می‌نشستند تا کفشهای کهنه‌شان پیدا نباشد و وصله‌های مانتوهای کهنه‌شان مخفی‌ بماند، دخترک محجوب و متینی بود که هر صبح با ماشین بزرگ و راننده‌ی شخصی به مدرسه می‌آمد. 

  همکلاسی سابق زیرآب خانم نماینده مجلس را زد + عکس   دخترکی با نمرات متوسط و هوش زیر متوسط که هر بار و در پایان هر "ثلث" با شعبده‌بازی، شاگرد ممتاز معرفی می‌شد چون دختر «استاندار» بود...   دختر "استاندار" بود و همین که بینی‌اش را توی کار دیگران فرو نمی‌کرد، برای همکلاسی‌هایش کافی بود.   چند ماه پیش نام دخترک دیروز و زن جوان امروز را در لیست امید دیدم که برای خودش خانم دکتری شده بود و چند روز است که فهمیده ام بابت تمام آن فرق هایی که با دانش آموزان دیگر داشته در فیش حقوقی پدرش در گزینه ی جداگانه ای درج شده بود: " کمک هزینه ی اوقات فراغت فرزندان " .  چند روز است که فهمیده ام داستان ما آخر ندارد.  چند روز است که فهمیده ام دستمزد شرافت پدران ما این است که ما باید حالا حالاها نقش جسد، نقش شهید راه و والامنصبان، نقش ریگ کف رودخانه را بازی کنیم و باید هم به همین راضی باشیم.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 5

فریبا
|
14تير ماه 1395
7
11
دمت گرم . متن با حالی بود.
اشکان
|
14تير ماه 1395
0
4
نمیدونم چرا تو این سرزمین فرق بین انسانها از زمین تا خداست نمیددونم اخه چرااااااااااااااااااااا............
منتقد۸۲
|
14تير ماه 1395
1
3
خانم محترم
حسادت تا چه حد
شما هم جای ایشون بودین از همین امکانات و شایدم بیشتر استفاده میکردین. شما هم با ماشین ک راننده شخصی میرفتین مدرسه .... فیش حقوقی پدرتون صد میلیون با حق اوقات فراغت فرزندان و دیگر آپشنای بیشتر از تین پر و میشد
لطفا خودتون رو جای ایشون بذارید و بعد مقایسه کنید.
غفار
|
15تير ماه 1395
0
2
عالي بوووووووووووووووووووود.
جاسم ربیعی
|
15تير ماه 1395
0
2

از ماست که بر ماست.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top