تاریخ انتشار: 16تير1395|15:22

| کد خبر: 177807

طلبکار بودن تمام اعضای استقلال از سال قبل یک نقطه ضعف برای من است

وکیل ملت: سرمربی استقلال تهران ضمن تقدیر از حمایت‌های برادران شفیع‌زاده خبر داد آنها وعده تامین مبلغ حضور احسان حاج‌صفی در جمع آبی‌ها را نیز داده‌اند.

علیرضا منصوریان در گفت‌وگویی پیرامون پشتیبانی مالی که برای ماندن امید ابراهیمی به وجود آمد صحبت کرد و خبر خوشی هم به هواداران استقلال داد.

دقیقه ۹۰ کمک کردند ابراهیمی بماند

با یک سری هواداران از قبل بزرگ شدم که از نظر مالی و اقتصادی بسیار قوی هستند که همان‌ها امسال به ما اعلام آمادگی کردند پشتیبانی داشته باشند؛ نفر اول پیش قدم شد که او نه تیمداری می‌کند، نه در باشگاه استقلال سمتی دارد. برادران شفیع‌زاده، مالکان سابق باشگاه استقلال اهواز کمک زیادی به تیم ما کردند. از آقایان علی و شهرام شفیع‌زاده تشکر می‌کنم که در دقیقه ۹۰ برای ماندن امید ابراهیمی در استقلال تاثیر کاملا مستقیم داشتند.

ناراحتی از مطالبات قبلی اعضای تیم

به لحاظ منابع مالی، خارج از عرف باشگاه در روزهای اخیر در شرایط سختی بودیم ولی این دو عزیز ورود کردند و کمک حال ما شدند. امید ابراهیمی نمی‌گفت مبالغ مالی تامین شود، این یک مسئله جداگانه است. برای یک بازیکن خوب تیم باید هزینه کرد. ما از سال‌های گذشته نیز به ابراهیمی بدهکار بودیم، چنین چیزی را نمی‌دانستم و وقتی آن را فهمیدم خیلی ناراحت شدم. یکی از موضوعاتی که من را ناراحت کرده طلبکار بودن تمام اعضای باشگاه استقلال از سال گذشته است چون یک نقطه ضعف برای من خواهد بود.

بدون سمت در استقلال کمک کردند

وقتی این موضوع را فهمیدم و با برادران شفیع‌زاده مشورت کردم، آمدند یک طرف مشکل را گرفتند و کمک زیادی کردند. از آنها تشکر می‌کنم چون بدون اینکه هیچ سمتی در باشگاه داشته باشند آمدند و گفتند علی منصوریان می‌خواهیم به استقلال کمک کنیم.

استفاده از ظرفیت به وجود آمده

براداران شفیع‌زاده گفتند در چه زمینه‌هایی می‌توانیم کمک کنیم که من به آنها گفتم. مثل این افراد چند نفر هستند که بنده باید به مرور زمان، هماهنگی باشگاه و بدون دخالت خودم از تمام انرژی که وجود دارد برای تیم استفاده کنم. دو اسپانسر قوی داریم ولی آنها می‌توانند هزینه سال جاری را تامین کنند که اگر هم سر خوش قولی بمانند؛ البته من این مسئله را دیدم.

هزینه انتقال حاج‌صفی را می‌دهیم

لازم است در کنار اسپانسرها، از ظرفیت هوادارانی مثل برادران شفیع‌زاده کمک بگیریم چون استقلال خانه آنها است. سال‌ها برای استقلال اهواز هزینه کردند که شعبه ۲ استقلال در استان خوزستان حفظ شود، این کار احترام دارد. خیلی از آنها تشکر می‌کنم که شب آخر در ماندن امید ابراهیمی در استقلال تاثیر مستقیم گذاشتند. یک خبری هم دیروز دادند و گفتند اگر قصد جذب احسان حاج‌صفی را به عنوان خرید بعدی دارید، روی ما حساب ویژه و کامل باز کنید که بسیار از این قضیه خوشحال شدم.

منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top