تاریخ انتشار: 18تير1395|19:12

| کد خبر: 177995

حتی اگر طارمی می ماند بازهم مهاجم بهتری می خواستیم

وکیل ملت: محسن خلیلی مهاجم و آقای گل سابق پرسپولیس می گوید مشاوره غلط سبب شد تا طارمی و رضاییان از پرسپولیس جدا شوند او همچنین درباره شماره 9 جدید پرسپولیس اظهارنظرهای جالبی کرد. گفتگوی خلیلی را با بانک ورزش می خوانید.

نگرفتن مهاجم جدید برای پرسپولیس یک مقدار از سوی هواداران این تیم نگران کننده است.

قبلا هم گفته ام که حتی اگر طارمی می ماند بازهم پرسپولیس به یک مهاجم گلزن نیاز داشت. وقتی آقای گل مان 16 گل در 30 بازی می زند یعنی ما هنوز هم به مهاجم بهتری نیاز داریم. الان هم باید یک مهاجم خارجی خوب بگیرند که کیفیتش از بازیکنان ایرانی بهتر باشد. فراموش نکنید که پرسپولیس امسال سال سخت تری در پیش دارد چون تاکتیک های این تیم را تیم های مقابل فهمیده اند و احتمال اینکه بسته تر بازی کنند وجود دارد.

وحید امیری هم بعد از طارمی 9 پوشید. شماره 9 جدید پرسپولیس هم خاطرات خوبی برای هواداران به یادگار می گذارد؟

شماره را بازیکن می سازد. مگر فرشاد پیوس که 17 می پوشید باعث شد 17 های پرسپولیس بهترین بازیکنان این تیم شوند؟ یا مثلا شماره 10 های قبلی پرسپولیس و در مجموع کل دنیا سبب شد بازیکن بازی بهتری ارائه کند؟ وحید امیری بازیکن خوبی است و امیدوارم مثل نفت و تیم ملی، در پرسپولیس هم موفق شود.

نگرانی بابت رفتن طارمی ندارید؟

وقتی بازیکنی از لیگ یک و در سن پایین به پرسپولیس می‌آید باید قرارداد 5 ساله با وی بسته شود تا بعد از درخشش او، باشگاه بتواند با ترانسفر کردنش از لحاظ مالی سود ببرد. درباره طارمی این اتفاق رخ نداد و اینگونه رفتن او تقصیر مدیران پرسپولیس است، بحث ماندن یا رفتن بازیکن در فوتبال حرفه ای بحث غریبی نیست، باشگاه می تواند بازیکن را کنار بگذارد، بازیکن هم می تواند با پایان قراردادش از تیم جدا شود.

ولی رفتن با این شرایط، هواداران را عصبی کرد.

مشاوره های غلط به طارمی و رضاییان دادند. شاید اگر آن ها مشاوران بهتری داشتند شرایط کنترل می شد و الان دعای خیر هواداران هم پشت این بازیکنان بود. بیشتر دلخوری هواداران به خاطر وعده و وعیدهایی بود که این دو بازیکن دادند وگرنه این همه بازیکن از پرسپولیس رفته اند مگر مشکلی پیش آمده؟

صحبت های پایانی؟

امیدوارم پرسپولیس پس از چندین سال ناکامی بالاخره بتواند نتیجه دلخواهش را بگیرد. تماشاگران هم فراموش نکنند که سال گذشته با حمایت شان سبب پیشرفت پرسپولیس شدند بنابراین امسال هم این تیم را از حمایت خود بی بهره نگذارند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top