تاریخ انتشار: 19تير1395|11:25

| کد خبر: 178138

روایت جباری از نخواستنش در استقلال: اصلا در فهرست خرید آبی ها نبودم و همه این دعوت ها، تعارف بود

وکیل ملت: کاپیتان سابق استقلال معتقد است اصلا در فهرست خرید آبی ها نبوده و همه این دعوت ها، تعارفی ساده بوده اند.

مجتبی جباری؛ زیدان استقلالی ها همیشه آتشین سخن می گوید. حرف هایی رک و رو راست که انتشارشان حسابی خبرساز می شود.

 

او حالا بعد از مدتی تمرین در تهران به تورنتوی کانادا رفته تا شاید به واسطه دوستش حمید پارسا، آنجا سرمایه گذاری کند. مجتبی پیشتر هم کارهای متفاوتش را با فیلمسازی در سینما نشان داده و اسپانسر فیلم عبدالرضا کاهانی بوده است.

 

پسر خاص فوتبال ایران اما می گوید این روزها در قطر می ماند و فوتبالش را ادامه می دهد. می گوید خبری از بازگشتش به استقلال نیست. جباري ستاره سابق استقلال مي گويد حرف هاي استقلالي ها درباره برگشتش به اين تيم، بيشتر تعارف بوده تا واقعيت.

 

شماره ٨ رويايي آبي ها در دهه ٨٠ كه هنوز هم يكي از محبوب ترين هاي تيم روي سكوهاست، در سفرش به تورنتو کانادا سري هم به تمرين فوتباليست هاي ايراني در اين شهر زد و در حاشيه اش گفتگويي با نشريه فارسي زبان دنياي ورزش به سردبيري كورش تشت زر ستاره پيشين استقلال داشته است.

 

جباري در اين گپ كوتاه از استقلال و شرايط فوتبالش در قطر سخن گفته است. او در پاسخ به سئوالي درباره بحث بازگشتش به استقلال در ابتداي فصل گفت: «راستش اين بحث ها بيشتر شايعات رسانه اي هستند تا واقعيت و خود من هم خيلي توجهي به اين مسائل نمي كنم. من يك سال از قراردادم با تيم الاهلي در قطر مانده بود و به اين مسائل توجهي نداشتم. در ايران هم كه بودم، تمام تمركزم روي تمريناتم بود تا آماده شوم.»

 

اما حتي عليرضا منصوريان در مصاحبه اي مطبوعاتي گفته بود درهاي استقلال به روي مجتبي باز است. مجتبي در اين باره گفت: «دست عليرضا منصوريان درد نكند. اين حرف هايش را شنيدم. او لطف داشته اما خودش بهتر مي دانست كه من در قطر قرارداد دارم و اگر قرار به بازگشتم باشد، بايد استقلالي ها رقم رضايتنامه ام را به الاهلي بدهند و من را برگردانند.»

 

او ادامه داد: «هم من، هم منصوريان و هم تمام هواداران استقلال مي دانيم نه اين تيم و نه ديگر تيم هاي ايراني توان پرداخت پول رضايتنامه به باشگاه ها را ندارند. به همين دليل است كه مي گويم دوستانم در استقلال تنها يك تعارف به من زده اند چون مطمئن بودند امكان برگشتنم نيست.»

 

جباري در پاسخ به اين پرسش كه آيا سكوها به منصوريان فرصت كافي براي كار در استقلال را مي دهند و او مي تواند برنامه هاي تاكتيكي اش را پياده كن؛ گفت: «به هر حال منصوريان سال ها در استقلال بوده. او خيلي خوب رمز و راز محبوبيت روي سكوها را مي داند. با هواداران رابطه خوبي دارد و بلد است چطور برخورد كن د كه سكوها از كارهايش حمايت كنند. اين هيجاني كه اين روزها روي سكوها در زمان تمرينات تيم مي بينيد، نشان مي دهد منصوريان هم به  هر حال دستي بر آتش دارد و خيلي خوب توانسته با طرفداران ارتباط برقرار كند. او رمز چطور ارتباط برقرار كردن با سكوها را مي داند و اطمينان دارم در كوتاه مدت مشكلي از اين بابت ندارد.»

 

او در اين باره كه از وقتي رفته جاي خالي اش هميشه در استقلال حس شده هم گفت: «راستش من هيچ وقت دوست نداشتم از استقلال بروم. مجبور شدم و شرايط فراهم كردند كه بروم. در حقیقت فراری ام دادند و نخواستند در استقلال باشم.»

 

چند سال قبل جباري بعد از دعوايي شديد با علی فتح الله زاده در جلسه تمديد قرارداد، از استقلال جدا شد و بعد از چند بازي در سپاهان به ليگ قطر رفت.

 

مجتبي در پاسخ به سئوالي درباره استقلال جديد هم گفت: «استقلال دست به تغييرات زده، منصوريان خريدهاي جوان خوبي داشته كه حسابي تماشاگران را راضي كرده، آنها تيم خوبي دارند و اميدوارم بتواند نتيجه بگيرد.»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top