تاریخ انتشار: 19تير1395|12:37

| کد خبر: 178145

فنونی زاده: شهباززاده گزینه خوبی برای خط حمله پرسپولیس است/سید جلال با فشار هواداران جذب شد

وکیل ملت: مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است اشتباه هیئت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس سبب جدایی طارمی و رضاییان شده، او همچنین به عدم جذب یک مهاجم جدید در پرسپولیس واکنش نشان داد. گفتگوی فنونی زاده را با بانک ورزش می خوانید.

هنوز پرسپولیس نتوانسته یک مهاجم جدید بگیرد و هواداران نگران هستند.

البته من فکر می کنم کم کاری هیئت مدیره و مدیرعامل سبب این اتفاق شده، دو بازیکن خوب مان رفتند ولی هیچ کاری نمی کنند. در آن سو شهباززاده هم رفت ولی از قبل چند نفر بازیکن خوب را برای جانشینی اش گرفته بودند ولی در پرسپولیس هیچکس به فکر حل این مشکل نیست.

پرسپولیس در امیدها بازیکن خوبی ندارد که جانشین طارمی و رضاییان شود؟

چند بازیکن خوب هستند و خوشبختانه برانکو چون خارجی است قطعا پارتی بازی نمی کند و می تواند از امیدها هم بازیکن بگیرد ولی مشکل اینجاست که چرا طاهری باید اجازه بدهد که طارمی و رضاییان بروند؟ فصل که تمام شد باید از سرمربی می خواستند که بازیکنان مدنظرش را بگوید و آن ها برای تمدید اقدام کنند نه اینکه همه پیشکسوتان جمع شوند و طارمی را نگه دارند و او هم برود.

البته رضاییان قرارداد داشت ولی او را هم نتوانستند حفظ کنند.

متمم قراردادها کار را خراب می کند، رضاییان و طارمی که بازیکنان مطرحی در تیم های شان نبودند یکی از راه آهن آمده بود و دیگری در ایرانجوان بازی می کرد ولی جوری قرارداد بسته اند که براساس متمم ها می توانند با پیشنهادات خارجی شان از تیم جدا شوند.

با این اوصاف هواداران پرسپولیس منتظر مهاجم جدید باشند؟

من بعید می دانم مهاجمی بگیرند چون اگر می خواستند این کار را کنند سریع تر اقدام می کردند تا مهاجم جدید به اردوی اوکراین برود. البته برانکو نتیجه گراست و دفاع و هافبک های خوبی دارد، می تواند بازی را ببندد، در جلو هم علیپور را داریم.

یعنی علیپور در سه جام قرار است مهاجم باشد؟ البته اگر مصدومیت یا محرومیت را در نظر نگیریم.

به هر حال تیم را اینگونه بسته اند و نمی دانم چه می شود. من فکر می کنم امیری را هم مهاجم کند تا بتواند جای خالی طارمی را پر کند.

امیری افت نمی کند؟

یک مقدار ریسکش بالاست چون او در تیم ملی و نفت در کنار بازی می کرده، می تواند علیپور را بگذارد نوک و امیری را پشت او بازی بدهد ولی خب به هر حال پست تخصصی اش نیست.

شما اگر جای طاهری بودید چه کسی را به عنوان مهاجم می گرفتید؟

یک مقدار از گفتنش نگران هستم ولی به نظرم شهباززاده الان گزینه خوبی برای جبران کم کاری طاهری و هیئت مدیره است.

مدیران پرسپولیس می گویند سال گذشته هم انتقادات زیاد بود ولی در نهایت نتیجه گرفتند.

سال گذشته ما قبل از فوت هادی نوروزی چندم بودیم؟ اگرچه بازیکنان فوق العاده بودند ولی فوت او مزید بر علت شد تا تلاش کنند جام را به کپورچال ببرند.

صحبت از خط دفاعی شد، سید جلال و بیرانوند گزینه های مناسبی هستند؟

درباره سید جلال اول این را بگویم که او را طاهری نگرفته بلکه من فکر می کنم به واسطه فشار تماشاگران و علاقه خودش به تیم اضافه شد. بیرانوند هم گزینه خوبی است که ما را از خوردن گل های مفت نجات دهد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top