تاریخ انتشار: 21تير1395|00:42

| کد خبر: 178510

صحبت‌های سجادی و ماجراهای تازه برای استقلال

وکیل ملت: مصاحبه روز گذشته نصرا... سجادی آنجا مورد توجه قرار گرفت که وی درباره وضعیت افشارزاده صراحتا اعلام کرد که وی مدیرعامل باشگاه استقلال نیست و با سمت سرپرست به کارش ادامه می‌دهد.

البته سرپرستی که تمام وظایف یک مدیرعامل را در باشگاه استقلال برعهده دارد.
گفته‌های سجادی سوژه‌ای بود برای رسانه‌ها تا ماجرای مدیرعامل نبودن افشارزاده را آگراندیسمان کرده و به موضوع طور دیگری بنگرند. برخی اعتقاد دارند که این اظهارات نوعی درخواست غیرمستقیم از افشارزاده برای کناره‌گیری از سمتش در باشگاه استقلال است. حال چرا مستقیم به وی گفته نمی‌شود قطعا این سیاست می‌تواند ناشی از سابقه طولانی بهرام خان در ورزش ایران باشد.


به هر حال نوع ادبیات با فردی که سال‌هاست در وزارت ورزش و سازمان تربیت بدنی سابق پست‌های مهم و متفاوتی داشته باید با سایرین فرق کند که در ظاهر نصرا... سجادی کوشیده این سیاست را حفظ کرده و به نوعی احترام افشارزاده را حفظ کند.


از سویی اظهارات سجادی مجدد این پرسش را به وجود آورده که چرا و به چه دلیل باشگاه استقلال یک فصل را بدون مدیرعامل سپری کرده و قرار است فصل جدید را هم با همین شرایط شروع کند. تا آنجا که ذهن یاری می‌کند قانون به متولیان و تصمیم‌گیران باشگاه‌ها اجازه نمی‌دهد بیش ازشش ماه در پست مدیریت یک باشگاه فردی را با عنوان سرپرست بگمارند. اکنون افشارزده در آستانه ورود به سال دوم دوران سرپرستی خود در باشگاه استقلال سیر می‌کند و مشخص نیست که چرا مسوولان حکم مدیر عاملی افشارزاده را صادر نمی‌کنند.


همین وضعیت ریشه برخی شایعات است و بی‌شک اگر استقلال با همین حالت وارد لیگ شود و احیانا نتایج مطلوبی به دست نیاورد بدون شک شایعه برکناری افشارزاده دوباره دهان به دهان خواهد شد. برای استقلال مطلوب است که پیش ازفصل تکلیف خود را با بخش مدیریت خود بداند و از این وضعیت نابسامان که هر از گاهی در رسانه‌ها ایجاد حاشیه می‌کند خارج شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top