تاریخ انتشار: 21تير1395|17:58

| کد خبر: 178605

شما را باید با واسطه پیدا می کردیم به تمرین استقلال بیایی

وکیل ملت: مربی سابق استقلال گفت:نیازی نمی بینیم که پس از چند دهه زندگی خودم و خانواده ام با استقلال،استقلالی بودنم را ثابت کنم.

به گزارش وکیل ملت،حسین ترابپور در گفت و گو با کاپ درباره اینکه فرزاد مجیدی مدعی شده است کادر فنی استقلال به جز مجید صالح و علی اصغر قربانعلی پور در فصل گذشته ضعیف بوده است اظهار داشت: این روزها استقلال نیاز به آرامش دارد و من نمی خواهم با صحبت هایم آرامش را از تیم بگیرم. ولی باید به چند نکته اشاره کنم.گوینده این حرف ها اصلا در تمرینات استقلال حضور نداشته و ما باید چند نفر را واسطه می کردیم تا ایشان را پیدا کنیم که به تمرین استقلال بیاید. هر 10 روز یک روز در تمرینات حاضر می شد و به بهانه های مختلف غیبت هایش را توجیه می کرد.

وی ادامه داد: به گفته اکثر کارشناسان مهدی رحمتی فصل قبل عملکرد خیلی خوبی داشت و  در رسیدن این تیم به فینال جام حذفی نقش عمده ای را ایفا کرد. این را من نمی گویم و اکثر کارشناسان بارها در طول فصل عملکرد مهدی رحمتی را عالی توصیف کردند.نقش مربی در این میان از دید ایشان قابل توجه نبوده است؟

مربی سابق استقلال خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات بزرگ استقلال زمانی بود که فرزاد مجیدی به جایپورحیدری که بزرگ استقلال است به عنوان سرپرست روی نیمکت این تیم حضور یافت. البته باید این نکته را بگویم که ایشان آنالیزور بود اما با تلاش هایی که داشت توانست تا سرپرستی پیش برود.

ترابپور در پایان گفت: عملکرد چند ساله من در تیم هایی که به عنوان مربی حضور داشته ام مشخص است.نیازی  نمی بینیم که پس از چند دهه زندگی خودم و خانواده ام با استقلال،استقلالی بودنم را ثابت کنم.

وی ادامه داد:فرزاد مجیدی در دومین روز حضور منصوریان در استقلال مصاحبه کرد تا شاید امسال هم در استقلال حضور داشته باشد. حتی یادم است او می گفت، هر کاری که در باشگاه استقلال از من بخواهند انجام می دهم. از شما می خواهم معنی این رفتار را به ما هم توضیح بدهید.

ترابپور افزود:خیلی ها دوست دارند استقلال را به حاشیه بکشند. اما استقلالی های واقعی کسانی هستند که برای استقلال آرزوی موفقیت کنند.به ویژه وقتی پست و سمتی ندارند.خیلی چیزها در دلمان است اما به دلیل اینکه استقلالی هستیم آنها را در سینه خود نگه می داریم.اجازه بدهید حرف های ما در دل مان بماند.

منبع خبر خبر داغ
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top