تاریخ انتشار: 23تير1395|00:21

| کد خبر: 178930

پورحیدری: اگر از مجیدی حمایت نمی‌کردم استقلال قهرمان می‌شد

وکیل ملت: بازهم یک تذکر از جانب سجادی باعث شد تا همه رسانه‌ها به دنبال بحث مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس بروند.

روز گذشته باز هم با اشاره سجادی به هیات مدیره دو تیم برای انتخاب مدیرعامل، رسانه‌ها به سراغ پورحیدری یکی از اعضای هیات مدیره رفتند تا نظر او را درباره بحث انتخاب مدیرعاملی بپرسند. پورحیدری در این ارتباط اینطور گفت: «آقای معینی به همراه تیم به ارمنستان سفر کرده و منتظر بازگشت او هستیم تا جلسه هیات‌مدیره تشکیل شود.»
 سرپرست استقلال در خصوص اینکه محمد نوازی اعلام کرده کار پورحیدری فقط ایراد گرفتن از استقلال و تیم بود، گفت: «اگر منظور محمد نوازی این است که من در جمع بازیکنان چنین حرفی زده‌ام کاملا اشتباه است اما حرف من در اتاق مربیان بوده و من وظیفه داشتم ایرادات تیم را بگویم. مربیان توضیحات را می‌دادند و در خصوص نقاط ضعف و قوت تیم حرف می‌زدند. باید قبول کرد استقلال فصل گذشته مشکلات زیادی داشت و باید ایرادات را می‌گفتم. از طرف دیگر فرزاد مجیدی هم زحمت کشید و برای استقلال وقت گذاشت و من منکر این زحمات نیستم.»
پورحیدری در خصوص اینکه مجیدی مدعی شده که او مدام می‌گفت استقلال ششم هم نمی‌شود اما تیم سوم شد، گفت: «من که گفتم مجیدی برای تیم زحمت کشید اما شاید اگر من این حرف را نمی‌زدم استقلال قهرمان می‌شد! من باید در جمع مربیان اشکالات را می‌گفتم و حرفی که زدم کاملا درست بود. به‌عنوان مدیر فنی وظیفه‌ام بود که مشکلات را بگویم و یادم می‌آید حتی چند بار به همراه کادر فنی به دفتر افشارزاده در وزارتخانه رفتیم و نشستیم و کلی بحث کردیم. نمی‌دانم چرا الان این مباحث مطرح می‌شود و در خصوص آن اتفاقات صحبت می‌کنند. آقایان دیگری هم آنجا بوده‌اند که هیچ حرفی نمی‌زدند و چیزی نگفتند. من هم ایرادات را می‌گفتم، حالا چرا این دوستان اینگونه صحبت می‌کنند برایم سوال است. البته باز هم می‌گویم آنها زحمت کشیدند.»
سرپرست استقلال در مورد ایراداتی که گفته می‌شود فصل گذشته به استقلال گرفته است گفت: «من وظیفه‌ام است اگر ایرادی می‌بینم آن را بگویم. باز هم تاکید می‌کنم من در بین مردم یا بازیکنان از استقلال ایراد نگرفتم. این مباحث خودمانی بوده و در بین اعضای کادر فنی صورت گرفته است.»این عضو هیات مدیره در مورد اینکه گفته می‌شود مظلومی و چند مربی دیگر استقلال از خیانت بعضی بازیکنان تیم گلایه داشته‌اند اینطور می‌گوید: «من که چیزی ندیدم اما اگر مظلومی و دیگران دیده‌اند باید همان زمان می‌گفتند.»
پورحیدری در خصوص اینکه مجیدی گفته او و نصرا... عبداللهی به مدیر اجرایی استقلال لقب عابربانک را داده بودند، گفت: «چنین چیزی درست نیست. این فرد کارهای اجرایی تیم را برعهده داشت و البسه تیم را تامین می‌کرد. علاوه بر این، او کارهای سفر استقلال به شهرستان‌ها و تهیه بلیت را انجام می‌داد. این صحبت‌ها کم لطفی فرزاد است. اگر من از کسی ناراحتی دارم، نباید دیگری را خراب کنم.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top