تاریخ انتشار: 23تير1395|00:22

| کد خبر: 178931

احضار لیدرهای استقلال به وزارت ورزش

به دلیل تجمع هواداران
هواداران استقلال از اتفاقاتی که در ابتدای فصل نقل و انتقالات افتاد ناراحت بودند و در چند مورد با تحصن خود این اعتراض را به گوش مسوولان استقلال رساندند به همین دلیل بعد از گذشت چند وقت از ماجرا لیدرهای باشگاه برای پاره‌ای از توضیحات به وزارت ورزش احضار شدند. این تصور به وجود آمده که اعتراضات هواداران کاملا سازماندهی شده بوده و بعضی از افراد از تجمع هواداران منفعت می‌بردند. باید دید نتیجه جلسه لیدرها با مسوولان برسر اعتراض هواداران چه می‌شود.


مصدومان استقلال نمی‌رسند
بعضی از بازیکنان تازه وارد استقلال مصدوم هستند و بعید به نظر می‌رسد این بازیکنان به بازی‌های اول استقلال برسند. آرش افشین، رابسون و حسینی بازیکنانی هستند که این روزها باعث نگرانی کادرفنی استقلال شدند و هر روز منصوریان آمار آنها را از پزشک تیم می‌گیرد اما اینطور که از اردوی استقلال خبر می‌رسد این بازیکنان نمی‌توانند برای استقلال بازی کنند! اما آنچه بیش از هر چیزی استقلالی‌ها را نگران کرده وضعیت حسینی دروازه‌بان جوان این تیم است که به دلیل محرومیت رحمتی باید در بازی‌های ابتدایی استقلال حضور داشته باشد اما از قرار معلوم این بازیکن هم به دو بازی اول نمی‌رسد و به احتمال زیاد استقلال باید از حسین آشنا در دو بازی اول استفاده کند.


عضو هیات مدیره هنوز انتخاب نشده
وزیر ورزش افراد جدیدی را برای هیات مدیره استقلال انتخاب کرد. افرادی که به نظر می‌رسید برای کمک اقتصادی به استقلال می‌آیند اما نکته قابل توجه اینکه هردو نفری که از سوی وزیر ورزش به‌عنوان عضوهای جدید هیات مدیره استقلال انتخاب شدند انصراف دادند! وزیر ورزش اما در قبال انصراف این دو نفر تنها زمانی را معرفی کرد و هنوز یک جای خالی برای عضو جدید هیات مدیره باقی مانده است که معلوم نیست چه کسی قرار است صندلی خالی هیات مدیره را پرکند.


تلاش افشارزاده برای بازگرداندن نظری جویباری
افشارزاده از نظری جویباری شکایت کرد. این خبری بود که از باشگاه استقلال به گوش رسید و علت این کار آقای رییس هم پیدا شد. افشارزاده از اینکه نظری پستی را علیه او در صفحه شخصی‌اش گذاشته بود، ناراحت شده و از او شکایت کرده بود اما از قرار معلوم موضع آقای رییس یکدفعه عوض شده و قصد دارد نظری جویباری را به باشگاه استقلال برگرداند. اینطور که گفته می‌شود افشارزاده یک نفر را واسطه کرده تا با نظری در این ارتباط حرف بزند.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top