تاریخ انتشار: 23تير1395|01:01

| کد خبر: 178949

فشار مرگبار روی یک استقلالی/ اولین اشتباه، آخرین اشتباه است

وکیل ملت: به نظر می‌رسد فصل سخت و متفاوتی برای مهدی رحمتی در پیش است.

کاپیتان استقلال حالا در فضایی گرفتار شده که شاید اگر کمی زیرک‌تر بود، می‌توانست در آن گیر نکند. امروز به استناد شواهد پرشمار، رحمتی را «بزرگتر» استقلال به حساب می‌آورند؛ شاید یکی شبیه نویدکیای تهران که برای آبی‌ها نقشی فراتر از یک بازیکن معمولی را ایفا می‌کند. رحمتی که بی‌گمان یکی از بهترین گلرهای یک دهه اخیر فوتبال ایران بوده است، حالا با لیستی بلند بالا از مخالفان سرشناسش روبرو شده؛ کسانی که درست یا غلط حس می‌کنند از طرف او دچار لطمه شده‌اند.

آرش برهانی یکی از بازیکنانی بود که امسال در لیست مازاد استقلال قرار گرفت. او البته جنس شخصیتش طوری نیست که بخواهد جنجال درست کند، اما از قرار معلوم نتوانست شرایط را تحمل کند و هنگام ثبت قرارداد با پیکان، زهرش را به رحمتی ریخت: «چطور می‌گویید پیکان پیر است، در حالی که استقلال با بازیکنان بالای 30سال، قرارداد 3ساله می‌بندد؟» کمی بعدتر هم آرش و رحمتی همدیگر را آنفالو کردند تا قشننگ معلوم شود منظور استاد چه بوده است؟

وحید طالب‌لو سال‌ها با رحمتی اختلاف داشت، اما امسال در حضور او به استقلال برگشت و سرانجام با سید آشتی کرد. با این وجود اسم او هم در پایان فصل در لیست مازاد قرار گرفت؛ آن هم در حالی که هنوز یک سال از قرارداد وحید با استقلال باقی مانده بود. او فعلا حاضر به جدایی نیست و ترجیح می‌دهد به بهانه وصول مطالباتش، همچنان بازیکن استقلال باقی بماند. با این وجود همین که او با لحنی طعنه‌آمیز خواهان انتشار قراردادها و نحوه پرداخت پول به بازیکنان استقلال شده، می‌تواند در نوع خودش جالب باشد. آیا طالب‌لو هم به رحمتی اشاره می‌کند؟

میلاد فخرالدینی می‌گوید یک نفر در استقلال باند درست کرده، حنیف عمران‌زاده هم مدعی است حرف‌های ناگفته زیادی در سینه دارد. فرزاد مجیدی می‌گوید عده‌ای پارسال در استقلال کم گذاشتند و البته پرویز مظلومی هم از نقش خاص و مخرب «یک نفر» در تیمش حرف می‌زند. امیرحسین صادقی می‌گوید می‌داند «یک نفر» مورد اشاره همه این افراد کیست، اما لزومی نمی‌بیند نام او را به زبان بیاورد؛ یک نفری که می‌گویند بعد از داربی تهران سراغ فرهاد مجیدی رفته و از او خواسته برای جانشینی مظلومی اقدام کند. آیا این سر نخ‌ها به مهدی رحمتی ختم می‌شود؟ وقتی هیچکس در خود استقلال اسم نمی‌آورد، ما چرا باید این کار را انجام بدهیم؟!

در آخرین ماه‌های حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال، خیلی‌ها عقیده داشتند بزرگترین مشکل او این است که گروه اپوزیسیونش حسابی چاق شده و تعداد مخالفانش از حد گذشته است. شاید این موضوع چندان هم بیراه نبود، اما مساله اینجاست که امروز همین اتفاق برای رحمتی در حال تکرار است؛ کسی که از قضا حالا با خود امیر هم چپ افتاده و سکه‌اش نزد حامیان قلعه‌نویی اعتبار سابق را ندارد. شاید اگر کاپیتان آبی‌ها با همین فرمان جلو برود، آینده پرخطری پیش رویش باشد؛ آینده‌ای که در آن با اولین لغزش، خیل دشمنان بر سرش آوار خواهند شد. برای رحمتی با حال و روز فعلی‌اش، شاید اولین اشتباه به منزله آخرین اشتباه باشد!

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top