تاریخ انتشار: 23تير1395|21:10

| کد خبر: 179093

امید ابراهیمی:همیشه شرمنده هواداران استقلال هستم | منصوریان رفاقت نزدیکی با بازیکنان دارد

وکیل ملت: هافبک استقلال گفت: هواداران باید در طول فصل پشت تیم باشند و از تیم محبوب خود حمایت کنند.

امید ابراهیمی هافبک استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است. متن این مصاحبه به شرح زیر است:

ماندن امید ابراهیمی بهترین خبر برای هواداران؟
ماندن در استقلال و پوشیدن پیراهن باشگاهی بزرگی مانند استقلال خواسته قلبی ام بود. از اول هم دوست داشتم که در استقلال باشم و خوشحالم که این افتخار نصیبم شد تا در استقلال باشم. امیدوارم بتوانم امسال نیز عملکرد خوبی داشته باشم و در نهایت باعث خوشحالی هواداران باشیم. استقلال را از ته قلبم دوست دارم و به همین دلیل سعی کردم با همه وجودم برای استقلال بازی کنم. در دو سال گذشته نتوانستیم آنطور که باید هواداران را خوشحال کنیم اما من مانند همه بازیکنان تلاشم را کردم تا هواداران را خوشحال کنم و برای استقلال کم نگذاشتم و از این بابت وجدانم راحت است.

اردوی ارمنستان؟
شرایط خیلی خیلی عالی در ارمنستان داریم. برای یک تیم حرفه ای مانند استقلال همه شرایط فراهم بود و از همه مهم تر زمین های فوق العاده ای داریم. همچنین سالن بدنسازی، استخر و دیگر مواردبرای استقلال فراهم بود. امیدوارم در روزهای پایانی نیز تمرینات خوبی داشته باشیم و با آمادگی به استقبال لیگ برویم.

نا آمادگی و اضافه وزن؟
در روزهای گذشته در سایتها خواندم و بچه ها نیز بعد از آن با من شوخی می کردند که اضافه وزن داری(با خنده). اما باید بگویم من یک بازیکن حرفه ای هستم و می توانم شرایط جسمانی ام را کنترل کنم اما در عکسی که منتشر شده است پیراهن تن من به شکلی است که به نظر می رسد من اضافه وزن دارم اما باید بگویم چنین چیزی نیست. من نسبت به سال گذشته نیز حتی شرایط بهتری دارم و آمادگی بیشتری دارم. زمانی که در اختیار تیم نبودم هم تمرینات اختصاصی را پیگیری کردم و حالا نیز بدون مشکل در خدمت استقلال هستم و در روزهای باقی مانده نیز با هماهنگی بالا در کنار دیگر بازیکنان به استقبال لیگ می رویم.

استقلال با منصوریان؟
امسال برای استقلال سال متفاوتی نسبت به گذشته است. منصوریان عضوی از تاریخ استقلال است. منصوریان جوان و با انگیزه است و رفاقت نزدیکی با بازیکنان دارد. من هیچ وقت با او احساس مربی بازیکنی نداریم و همه فکر می کنیم منصوریان رفیق ما است. امیدوارم با تدابیر منصوریان و زحمت های بچه ها سال متفاوتی داشته باشیم زیرا خواسته ی کادر فنی نیز همین موضوع است و مرتبا به ما می گویند که می خواهند در استقلال تغییرات مثبتی داشته باشیم تا در نهایت باعث خوشحالی هواداران باشیم.

بازیکنان جدید استقلال؟
امسال استقلال بالانس بسیار خوبی نسبت به سالهای قبل دارد. امسال خوشبختانه با بازیکنانی که اضافه شدند نقاط ضعف ما برطرف شده است. بازیکنانی که به استقلال آمدند همگی یا ملی پوش هستند یا ستاره های تیم خود هستند و امیدوارم بتوانند در استقلال نیز نمایش های خود را تکرار کنند. همه ما یک تیم هستیم و امیدوارم این تیم بودن ما منجر به موفقیت استقلال شود.

رابطه خوب با خسرو ؟
خسرو مانند برادر من است و همیشه دستش دارم. تصمیم گیرنده نهایی من هستم اما خسرو همیشه به من مشورت می دهد و دوست داشت من بمانم. خسرو به من می گفت که در نبود من هواداران من را تشویق می کردند. همیشه من را راهنمایی می کند و مانند برادر من کنار هست.

استقبال از تمرینات استقلال؟
من همیشه شرمنده هواداران استقلال هستم زیرا کار خاصی برای آنها نکرده ام. از ته قلبم برای استقلال بازی کردم و سعی کردم تا وظایفم را تا آنجایی که در توانم بوده است، به بهترین شکل انجام دهم. همیشه هواداران را دوست دارم و دوست دارم باعث خوشحالی آنها باشیم و خنده را بر لبهای آنان چه در ورزشگاه و چه آنهایی که در خانه ما را دنبال می کنند ببینم.

استقلال متفاوت با منصوریان؟
تغییر در استقلال کار بسیار سختی است. علی آقا و کادر فنی به همراه بازیکنان تمام تلاش خود را برای تغییرات انجام می دهند اما ما برای این کار زمان می خواهیم. ما برای آنکه بتوانیم خواسته های ایشان را پیاده کنیم نیاز به زمان داریم ولی این کار شدنی است. بازیکنان امسال می خواهند که این اتفاقات مثبت رخ بدهد و تلاش می کنند تا این فعل خواستن را صرف کنند.

جدی در زمین، آرام در خارج از زمین؟
البته من در بیرون از زمین نیز خیلی آرام نیستم(با خنده). در تمرین و بازی ها همیشه انسان جدی هستم و شوخی نمی کنم. خیلی وقتها برای تیم ناراحت می شوم و در زمین پرخاشگری می کنم اما بعد از آن در خلوت خودم ناراحت می شوم ولی همه این کارها برای موفقیت تیم است. بازیکن در زمین زیاد تلاش می کند و دوست دارد تیم موفق شود و گاهی وقتها عکس العملی نشان می دهد و نام این ها دعوا کردن نیست. همیشه به دنبال پیشرفت در تمرین و بازی ها هستم و به همین دلیل هیچ گاه در زمین به فکر موضوع دیگری نیستم.

ارتباط خوب بین بزرگترها و تازه واردها؟
ارتباط بسیار خوبی بین بازیکنان تازه وارد و قدیمی برقرار است. قبل از ورودم به استقلال به من می گفتند که در این تیم بزرگترها برای بازیکنان تازه وارد شرایط سختی ایجاد می کنند اما هرگز در استقلال چنین چیزی نیست. زمانی که آمدم استقلال بازیکنان بزرگی داشت اما هرگز کسی برای بازیکنان تازه وارد مشکل ایجاد نکرد و الان نیز فکر می کنم شرایط همین است و بازیکنان تازه وارد همگی از حضور در استقلال راضی هستند. در استقلال کسی خود را برتر از دیگران نمی داند و همه یک هدف دارند که موفقیت استقلال است.

هدیه امید ابراهیمی به هواداران؟
علی آقا و بازیکنان همیشه می گویند که می خواهیم در استقلال روند حرکتی جدیدی داشته باشیم. ما می خواهیم استقلال متفاوتی داشته باشیم که این اتفاق با گذشت زمان رخ می دهد. می خواهیم زمانی که هوادارا بازی استقلال را تماشا می کند از بازی تیم راضی باشد و هواداران تغییر را ببینند.

رقابت با یعقوب کریمی؟
اهل بازی کامپیوتری نیستم اما از یعقوب می خواهم که بیاید در زمین تک به تک فوتبال بازی کنیم تا مشخص شود چه کسی برنده است. در زمین یعقوب را با قلدری شکست می دهم. یعقوب بازیکن با تکنیکی است و اعتماد به نفس خوبی دارد اما در فوتبال یک به یک قلدری نیاز است که یعقوب در قلدری به من نمی رسد(با خنده)

صحبت با هواداران؟
از هواداران می خواهم که در تمام طول فصل پشت تیم باشند. تیم تغییرات زیادی داشته است و شاید یک روز، روز استقلال نباشد. هواداران هیچگاه به استقلال پشت نکنند و مثل همیشه از استقلال و منصوریان دوست داشتنی حمایت کنند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top