تاریخ انتشار: 23تير1395|23:30

| کد خبر: 179120

ادامه انتقادهای سرخ پوشان به ستاره های یاغی/پیراهن آبی مهم نیست ؛ دو رنگی درد آور است!

وکیل ملت: مگر دل شکستن ها این گونه جبران می شود ؟ دو بازین سابق نامه عذرخواهی می نویسند و بعد صحبت از پیراهن های آبی خود می کنند که در مقابل پیراهن قرمز هیچ ارزشی ندارد و حرفهائی همه از سر دو رنگی ها ...

دوستان از یاد بردند کریم باقری و علی دایی پیراهن آبی آرمنیابیدلفیلد را پوشیدند و علی کریمی پیراهن آبی شالکه را پوشید و علی دایی پیراهن آبی هرتابرلین را پوشید. یکی از پیراهن های بوخوم و هامبورگ آبی بود اما مهدوی کیا آن را پوشید. این بزرگان پیراهن آبی باشگاه های دیگر را پوشیدند اما دو رنگی نکردند. شما طرفداران پرسپولیس را چگونه دیدید؟ فکر کردید چون طرفداران استقلال تهران هستند که پیراهن باشگاه خودشان با پیراهن استقلال خوزستان فرقی نمی گذارند؟؟؟

آقایان این مهم نیست که رفته اید این که با کمال ناجوانمردی دل مردم را شکستید نامردی است. آقای رضائیان شما که با تیم قرارداد داشتید کجا رفتید؟ از پیراهن پرسپولیس می گوئید تف بر هر دو روئی.

آقای طارمی از کدام تعصب حرف می زنید؟ شما با حضور در باشگاه پرسپولیس دل صدها کودک و نوجوان را شکستی.د شما دل عمو موسی آن جانباز و دلاور جنگی را شکستید. شما در روزهائی که تازه به دوران رسیده هائی چون کنعانی زادگان و کاوه رضائی پشت به باشگاه کردند دل پرسپولیس ها راشکستید.

شما دل شکستید و دل شکستن تاوان دارد. دل شکستن با نامه فدایت شوم حل نمی شود. شرم کنید. این مهم نیست که رفتید. این مهم نیست که کوچک بودید چون خلافکاران فرار کردید. این مهم نیست که رضائیان می تواند در این فوتبال بی در و پیکر قرارداد خود را فسخ کند. این مهم نیست که به قول محرمی جوانکی چون طارمی بخواهد عوام فریبی کند اما این نامه نگاری ها این بوسه بر پیراهن زدن ها درد است.

شرم کنید آقایان پیراهن آبی مهم نیست دو رنگی درد است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top