تاریخ انتشار: 25تير1395|20:34

| کد خبر: 179365

کلانی: طارمی و رضاییان شانس آوردن کشته نشدند

وکیل ملت: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به عنوان یک پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی.

حسین کلانی در گفت وگویی درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس اظهار داشت: مدت هاست از فوتبال ایران دورم و دو روز پیش به ایران برگشتم و اخبار را با دقت رصد نمی کردم لذا نمی توانم درباره جدایی طارمی و رضاییان از پرسپولیس نظر دقیقی بدهم ابتدا باید بدانم چه مسایل رخ داده است. فقط معتقدم آنها خیلی شانس آوردند که روز حضورشان در ترکیه در فرودگاه نبودند و در آن انفجار اتفاق تلخی برایشان رخ نداد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نحوه جدایی آنها که به دلخوری هواداران پرسپولیس منجر شد صحیح بود؟ گفت: آنچه در این ماجرا مهم است به بحث مالی و اقتصادی برمی گردد. دنیا دنیای پول است. اقتصاد نقش اساسی را ایفا می کند. متاسفانه دیدگاه ها هنوز مربوط به  گذشته است. نباید مقایسه کنیم و بگوییم در قدیم بازیکنان چگونه بودند و حالا چگونه هستند. ما باید سیستم و روش مان را تغییر دهیم وقتی ما حرفه ای نیستیم نباید توقع داشته باشیم بازیکنان مان از روش های واضح و شفاف استفاده کند. من نمی خواهم قضاوت کنم ولی تا وقتی سیستم حرفه ای در فوتبال مان حاکم نشود شرایط همین است.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: هواداران با احساساتشان پیش می روند. همیشه مسایل احساسی جایگزینی برای مسایل درست بوده است. وقتی شما به من قوانین راهنمایی و رانندگی را آموزش نمی دهید نمی توانی جریمه ام کنید ما به بازیکن قوانین حرفه ای را آموزش نداده ایم و به او می گوییم حرفه ای عمل کن. او نیز جواب می دهد آیا شما به عنوان صاحب کار من قوانین حرفه ای دارید؟ آیا بیمه من آینده من مدیربرنامه من و ... همگی در چارچوب فوتبال حرفه ای قرار دارد.

کلانی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است در باشگاه پرسپولیس مسوولیتی را عهده دار شود گفت: بنده به عنوان یک پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی. بنده در گذشته و در زمان  سیاسی عضو هیات مدیره شدم و برنامه اسپانیا را گذاشتیم که دیدید چه مسایلی پیش آمد. یک مقطعی هم به باشگاه آمدم و قرار بود مجموعه ورزشی پرسپولیس را مهندسی کنیم و به ثمر برسانیم اما حاصلی نداشت. به دلیل آنکه اینجا کار گروهی مورد پذیرش نیست بنده ترجیح می دهم مسوولیتی نپذیرم.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top