تاریخ انتشار: 26تير1395|00:38

| کد خبر: 179450

دو روز دیگر می‌بینمت!

وکیل ملت: بله آقا! جواد نکونام هم لب لعلی از خداحافظی از فوتبال را چشید و رفت. یک نامه‌ای هم برای خداحافظی از فوتبال ملی نوشت که ساعتش دو نیمه شب بود ولی انتشارش دو بعدازظهر! احتمالا کاپیتان نامه را که نوشته گرفته خوابیده و ظهر از خواب بلند شده و نامه را فرستاده برای رفقا! معمولا رسم این است که اول نامه را ارسال می‌کنند بعد می‌خوابند ولی خب چه کنیم که کاپیتان با بقیه فرق دارد. تازه زبان اسپانیایی هم بلد است که سید مهدی رحمتی بلد نیست. جواد جان خداحافظ! دو روز دیگر در تمرین‌های تیم ملی می‌بینمت!

کیم آب نشود، خوب است!
این علی دایی چه فکری کرده؟ اول تابستانی وسط این گرما رفته کیم را از کره آورده نفت؟ آب نمی‌شود؟ حداقل می‌گذاشتی نیم فصل می‌آوردی که هوا خنک‌تر باشد! بچه مردم آب شود شما جواب فک و فامیلش را می‌دهی؟ بعد هم نمی‌شد یک مقدار بدهی دوقلویش را بگیری؟ ارزان‌تر در نمی‌آمد؟

زمانی برای ناسزا شنیدن
این روزها مهدی طارمی ول کن فضای مجازی نیست و اصلا انگار دلش می‌خواهد باز هم هواداران خدمتش برسند. نامبرده اول گفت از تیم جدا می‌شوم کلی ناسزا شنید. بعد برگشت باشگاه مذاکره کرد دوباره ناسزا شنید که تو چرا برای پول آمده‌ای مذاکره؟ بعد رفت ترکیه دوباره ناسزا شنید. با باشگاه ترکی بست دوباره ناسزا شنید. برای هواداران پیام تشکر و عذرخواهی گذاشت دوباره ناسزا شنید. الان نوبت رسیده به برگشت پرسپولیس و دوباره ناسزا شنیدن! هدایتی هم این وسط تنها دارد لایک و فالوور جمع می‌کند. هر چند وقت یکبار هم یک پستی منتشر می‌کند مبنی بر اینکه چهارتا بازیکن می‌گیرم یا دو تا بازیکن تاپ اروپایی را جذب می‌کنیم یا طارمی برمی گردد. بعد هم خبرنگاران زنگ می‌زنند پیگیری، می‌گوید صفحه‌ام هک شده یا این صفحه فیک است! کلا سرکاریم ها! دقت کرده اید؟

مبین کو؟
الان سوالی که برای آحاد فوتبالدوستان پیش آمده این است که از مبین میردورقی چه خبر؟ حمید آقا درخشان جایی تیم نمی‌گیرد مبین برود استعدادش را نشان دهد؟ یعنی هیچ تیمی در ایران نیست که به یکی از 11 بازیکن فنی ایران اعتقاد داشته باشد؟ حسادت تا کی؟ کارشکنی تا کجا؟ پیچاندن تا چه موقعی؟ کی نوبتش می‌رسد که مردم بتوانند به آرزوی خودشان برسند و مبین را در تلویزیون ببینند تا بفهمند که این بازیکن چقدر توانایی دارد؟ کارلوس کی‌روش تا کی باید منتظر بماند؟ حیف نیست؟ اگر نبود غرور کارلوس، مستقیم دعوتش می‌کرد تیم ملی منتهی کارلوس را که می‌شناسید. یک مقدار اخلاقش خاص است! خلاصه اینکه یکی تان سریع‌تر مبین را تیمدار کنید، مقدماتی جام جهانی شروع شد!

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

شیش در چهار
|
26تير ماه 1395
0
0
کارلوس کیروش مزامبیکی دلال یازده شهریور نزدیک است

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top