تاریخ انتشار: 26تير1395|03:19

| کد خبر: 179502

تحلیلی بر حذف چند نام از بیانیه نکونام/ به کدامین گناه؟

وکیل ملت: جواد نکونام در بیانیه خداحافظی اش از فوتبال نام مربیانی را که برای او زحمت کشیده اند آورده است در این میان اما نام چند مربی که با او کار کرده اند دیده نمی شود.

نکونام در بیانیه اش از پرویز ابوطالب، دکتر ذوالفقار نسب، محمود یاورى، فرهاد کاظمى، همایون شاهرخى، ابراهیم قاسمپور، منصور پورحیدرى، مصطفی دنیزلى، برانکو، کارلوس کی‌روش و على دایى نام برده اما نامی از جلالی، قطبی و قلعه نویی در این بیانیه دیده نمی شود.

«به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/ از نکات تاریک فوتبال من شاگردی شما بود/ مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفته ای!/ در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی». این تیتر یکی از مصاحبه های نکونام علیه قلعه نویی است، با این اوصاف عدم حضور نام ژنرال در بیانیه نکونام بعید نبود. نکونام یک بار هم علیه قطبی مصاحبه کرد و  غیبت نام قطبی هم در بیانیه نکونام قابل حدس بود. جواد پس از جام ملت ها گفت: «آقای افشین قطبی تا قبل از حضور در فوتبال ایران صرفاً آنالیزور تیم‌های کره‌ای بود. باور بفرمایید تمام کسانی که خودشان باعث و بانی حضور قطبی در تیم‌ملی بودند از کار خودشان پشیمان بودند و برایم سؤال بود چرا نگهش داشتند؟».

در این میان اما نکته مبهم غیبت نام مجید جلالی در این لیست است، جلالی رابطه خوبی با نکونام دارد و یک بار هم همراه با او قهرمان لیگ ایران شده است، مجید کامپیوتر حتی در ماجرای درگیری نکونام و قلعه نویی اعلام کرد که شخصا این دو را آشتی خواهد داد، اتفاقی که در نهایت رخ نداد. جلالی در واکنش به خداحافظی نکونام گفته: نظری ندارم.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top