تاریخ انتشار: 26تير1395|13:47

| کد خبر: 179558

افشارزاده: شهباززاده هوایی شده و حرف آخر را اول می‌زند

وکیل ملت: سرپرست باشگاه استقلال گفت: من به دنبال چسبیدن به صندلی مدیریت استقلال نیستم و تا امروز با عشق و علاقه کار کردم.

بهرام افشارزاده درباره مسائل مختلف استقلال صحبت‌های زیر را انجام داد:

* قبل از هر چیز از وضعیت شهباززاده شروع می‌کنیم. سرانجام تکلیف این بازیکن چه می‌شود؟

من قبل از هر چیز باید از شهباززاده تشکر کنم چون برای او احترام خاصی قائلم. او یک بازیکن باسواد و بااخلاق است و وقتی می‌دیدم که صحبت‌های پروپیچ را برای ما ترجمه می‌کند خوشحال بودم که چنین بازیکن باسوادی در تیم داریم. بحث جدایی او برای خود من غیرقابل تصور بود. او یک مرتبه بدون مجوز باشگاه به ترکیه رفت در حالی که باید زودتر این مسئله را به ما می‌گفت.

* البته باشگاه هم خیلی زود موضع‌گیری کرد و در خبرها آمده بود که قصد دارید با شهباززاده برخورد شدیدی کنید و حتی صحبت از جریمه هم شد.

این برخورد اصلا با شهباززاده خوب نبود و من این موارد را تایید نمی‌کنم. من با شهباززاده صحبت زیادی انجام دادم. در صحبت‌هایم با او، او حرف آخر را اول زد و گفت که می‌خواهد برود و گفت که حتی برایش مهم نیست که چقدر پول می‌گیرد.من خودم به او گفتم که حق دارد بابت این صحبت‌ها ناراحت شود اما شهباززاده هوایی شده و هرچقدر هم که با او منطقی حرف بزنم او حرف خودش را می‌زند. او بابت جدایی از استقلال باید ۵۰۰ میلیون تومان پول بدهد. البته من ترجیح می‌دهم او را به باشگاه دعوت کنیم و معتقدم که پایان یک ورزشکار حرفه‌ای در استقلال باید غیر از این حرف‌ها باشد و باید با منطق صحبت کنیم. شهباززاده هم جوان است و جوانی کرده ولی ما باید عقلایی تصمیم بگیریم.

* کلا حرف شهباززاده با استقلال چیست؟ ظاهرا او از تعدد مهاجمین هم در استقلال نگران است.

او کلا علاقمند نیست که در استقلال و ایران بماند و البته در صحبت‌هایش متوجه شده‌ام که ناراحت است و می‌گوید نمی‌خواهد نیمکت‌نشین باشد.

* در هر صورت اگر شهباززاده در استقلال ماندنی شد او را جریمه می‌کنید؟

به هیچ عنوان جریمه‌ای در کار نیست. ما در باشگاه استقلال دنبال گشتاپو بازی نیستیم.

* با آقای مظلومی به کجا رسیدید و همچنین طالب‌لو؟

با مظلومی هم باید صحبت کنم. به هر حال او هم حق و حقوق خود را می‌خواهد. وحید طالب‌لو هم همینطور نمی‌توانیم نسبت به حق و حقوق آنها بی‌تفاوت باشیم. البته فکر نمی‌کنم برای ثبت قرارداد منصوریان مشکلی داشته باشیم اما باید باز این مسئله را از سازمان لیگ بپرسم.

* با پروپیچ به کجا رسیدید؟

پروپیچ چون بدون اطلاع ما باشگاه را ترک کرد باید در فیفا پاسخگوی این کارش باشد.

 * قضیه درگیری نفسی روشن و سامره در آکادمی استقلال چیست؟

مسئله خاصی نیست. من این مشکل را حل کردم و همه چیز درست می‌شود.

* اسپانسر استقلال این فصل همان حامی فصل گذشته است؟

بله همان اسپانسر قبلی است و قرارداد ما پابرجاست. البته برای فصل جدید هنوز به ما پولی ندادند.

* گفته می‌شود کفش ملی هم حامی استقلال شود؟

نه اینطور نیست و هیچ صحبتی در این زمینه نشده است.

* حتما صحبت‌های محمد نوازی را در چند روز گذشته خوانده‌اید. شما هم مثل مربیان سابق استقلال معتقد هستید برخی بازیکنان به استقلال خیانت کردند؟

من قبل از هر چیز باید بگویم از زحماتی که نوازی برای استقلال کشیده ممنون هستم اما معتقدم هیچ بازیکنی به استقلال خیانت نکرده است. مگر می‌شود بازیکنی عضو یک تیم باشد و در خیالش به فکر خیانت‌ کردن باشد.

* آقای افشارزاده تکلیف شما با استقلال چیست؟ این روزها شایعات زیادی در خصوص برکناری یا جدایی شما از استقلال مطرح می‌شود.

من هیچ اطلاعی از این مسائل ندارم. در ورزش همیشه این مسائل بوده اما من چسبیده به ورزش و صندلی استقلال نیستم و اعتقاد دارم بودن من باید همراه با حمایت وزارت باشد. اگر وزارت من را نخواهد یا هیات‌مدیره حامی من نباشند یک درصد هم خودم را به استقلال تحمیل نمی‌کنم.

منبع خبر فارس
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top