استقلال

استقلال نسبت به پرسپولیس یک بار بیشتر در آخر هفته بازی می کند.

سرخابی های پایتخت مانند همیشه به دلیل هواداران پرتعدادشان بیشتر از مابقی تیم ها زیر ذره بین قرار دارند. در ۱۵ هفته نیم فصل نخست استقلال تهران ۵ هفته در روز جمعه بازی می کند. چهار هفته بازی های شاگردان علیرضا منصوریان در روز پنجشنبه برگزار می شود. سه بازی این تیم در روز یکشنبه به انجام می رسد و در روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز یک بازی برگزار خواهدشد و تنها آبی پوشان پایتخت در روز چهارشنبه در نیم فصل اول به مصاف هیچ تیمی نمی روند و بازی ندارند.برنامه کامل نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر در شانزدهمین دوره مشخص شد. پراکندگی بازی ها در روزهای مختلف هفته از نکات جالب برنامه اعلامی سازمان لیگ در نیم فصل نخست است.

اما پرسپولیس شرایطش کمی متفاوت است آنها نسبت به استقلال یک بار کمتر در روز جمعه بازی می کنند یعنی ۴ بازی از ۱۵ بازی نیم فصل نخست پرسپولیس در آدینه به انجام می رسد. آنها مانند استقلال ۴ بازی هم در روز پنجشنبه برگزار می کنند. نکته جالب تر درباره بازی های پرسپولیس این است که آنها به اندازه دیدارهایی که در روزهای جمعه و پنجشنبه برگزار می کنند در روز اول هفته یعنی شنبه هم با حریفان رقابت می کنند.

همچنین شاگردان برانکو در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه یک دیدار را به انجام می رسانند و تنها در روز یکشنبه است که این تیم هیچ مسابقه ای در نیم فصل اول ندارد.

بدین ترتیب استقلال نسبت به پرسپولیس یک بازی بیشتر در روزهای تعطیل که پنجشنبه و جمعه است برگزار می کند. البته یکی دیگر از نکات جالب برنامه امسال این است که به تناوب بازی های این دو تیم از یکدیگر زودتر برگزار می شود و اینطور نیست که یک تیم نسبت به رقیب مستقیمش تمام و یا اکثر بازی هایش زودتر برگزار شود.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top