تاریخ انتشار: 26تير1395|18:12

| کد خبر: 179603

با عصا به تمرین استقلال نرفتم!

وکیل ملت: دروازه بان حاضر در اردوی استقلال در ارمنستان گفت:مگر من با عصا در تمرین استقلال حاضر شدم یا مگرالتماس کسی را کردم که من را بردارید؟

حسین آشنا در گفت و گویی،درباره حضورش در تمرین استقلال و احتمال پوشیدن پیراهن آبی صحبت کرده است

* حضورت در تمرینات استقلال کلی سروصدا ایجاد کرده است.برای اولین بار در زندگی ورزشی ات ظاهرا جنجال را تجربه کرده ای.

باید بگویم عزت و ذلت دست خداست. اگر او بخواهد اتفاقی می افتاد و اگر هم نخواهد آسمان و زمین هم به هم برسند مشکل حل نمی شود. من در کل زندگی فوتبالی ام آزارم به یک مورچه نرسیده است. نمی دانم چرا همه کار خود را ول کرده اند و چسبیده اند به حسین آشنا. 

 

* بیین به هر حال منتقدین حق دارند.آنها می گویند سنت زیاد است. 

مگر ما در همین فوتبال گلر 36 ساله نداریم؟ مگر نیلسون با 40 سال سن در پرسپولیس بازی نمی کرد؟ اتفاقا عملکرد خوبی هم داشت اما چون خارجی بود کسی به سن او کاری نداشت. منصوریان را قسم بدهید که حسین آشنا شرایط بدنی اش در ارمنستان چگونه بود؟ مگر الان به بازیکنان GPS وصل نمی کنند؟ 

 

* انتقاد به این است گفته می شود طالب لو با 34 سال سن از استقلال کنار گذاشته می شود اما شما 36 سال سن جذب تیم می شوید.

وحید طالب لو 12 سال برای استقلال زحمت کشیده من کاری با او ندارم. وحید یکی از دوستان صمیمی من است و من نباید درباره جدایی او نظر بدهم. روراست بگویم اگر همین الان از نظر بدنی جزو سه گلر برتر ایران نباشم آنقدر مرد هستم که از فوتبال خداحافظی کنم.

 

* دلت خیلی پر است.

آخر برایم جالب است می گویند سنش زیاد است مگر من با عصا در تمرین استقلال حاضر شدم یا مگرالتماس کسی را کردم که من را بردارید؟ پارسال اول فصل و بعد از نقل و انتقالات با نفت قرارداد بسته ام. منصوریان لطف کرد تا آخر فصل ماندگار شدم و چون دوست نداشتم به لیگ یک بروم با تمام توان در تمرینات حاضر شدم. 

 

* خیلی ها می گویند به سفارش مهدی رحمتی در تمرینات حاضر شدی.

به اسمم قسم اصلا مهدی رحمتی در این باره حرفی نزده است. خودش هم از این موضوع ناراحت است که همه کاسه کوزه ها سر او شکسته شده است. می گوید  کاش حداقل سفارش می کردم که دلم نمی سوخت. از شما می پرسم اگر قرار بود او مرا به استقلال بیاورد پس چرا منصوریان به من زنگ زد و پای پرواز این تیم به ارمنستان از من خواست به ارمنستان بروم. 

 

* خیلی ها می گویند ذاتا پرسپولیسی هستید.سندش هم موجود است.آن مصاحبه...

در این باره بهتر است حرفی نزنم.ترجیح می دهم در این باره سکوت کنم.من  این همه بازیکن از استقلال و پرسپولیس منتقل شد کسی حرفی نزد. من می دانم این مسایل خطی است. از جایی خط می گیرند و این مسایل را عنوان می کنند. 

 

* برخی  می گویند تو در شب مشکل بینایی داری!

با تجربه 10 ساله در لیگ برتر می گویند من مشکل بینایی دارم جالب است. شاید من را از فدراسیون خواهش کردند که در گذشته بازی ها را در روز برگزار کنند که مشکلی برای من به وجود نیاید.

 

* و دستکش های قرمزی که در اولین تمرین استقلال پوشیده بودی.

 اینها بهانه های الکی است. این همه من با پیراهن آبی بازی کردم کسی چیزی نمی گفت. باید بگویم در لباس پوشیدن همیشه تک بودم. از پیراهن آبی، قرمز ، بنفش گرفته همه لباس ها را همیشه به تن کرده ام.

 

* در آخر با همه این انتقادها تصمیمت برای آینده چیست؟

از سال 90 که آن مصدومیت برای من پیش آمد بالا و پایین زندگی را دیده ام. آنقدر پوست کلفت شده ام که اگر قسمت این بود که در استقلال نباشم تقدیر الهی است و اگر هم جذب تیم شده ام هیچکدام از این حرف ها روی من اثر نگذارد.

 

کلید واژه ها حسین آشنا - تمرین با عصا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top