بازگشت طارمی به پرسپولیس و زمزمه های حضور رضا نوروزی در صنعت نفت؛ این یعنی همچنان به تعداد آقای گلهای حاضر در لیگ شانزدهم افزوده می شود.

 

رضا عنایتی

نماد مسلم و مجسم گلزنی در تاریخ لیگ برتر، تنها چند ساعت را دور از این بازیها سپری کرد. او کمتر از یک روز عضو بادران لیگ یکی شد ولی بلافاصله مسیرش را به سمت صبا عوض کرد. آقای گل لیگ های اول، چهارم و پنجم و بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر همچنان در این سطح فوتبال بازی می کند.

 

علی دایی

آقای گل سومین دوره لیگ برتر، دیگر بازی نمی کند ولی همچنان در لیگ برتر حضور دارد. او نیز بسان عنایتی تا یک قدمی دوری پیش رفت ولی راضی نشدن کی روش به سرمربیگری افشین پیروانی در نفت، آقای گل جهان را به لیگ برتر برگرداند.

 

مهدی رجب زاده

سومین گلزن تاریخ لیگ برتر که مرز 100 گل زده را پشت سر گذاشته، کماکان هست و پیراهن ذوب آهن را در لیگ شانزدهم به تن می کند. آقای گل لیگ ششم البته در یکی، دو فصل اخیر تغییر رویه داده و تبدیل شده به ماشین گلسازی به جای ماشین گلزنی.

 

آرش برهانی

آقای گل لیگ هشتم و بازیکنی که در 7 فصل از 9 فصل حضورش در استقلال، بهترین گلزن این تیم در لیگ برتر شد اعلام کرده بود بعد از پیراهن آبی، لباس تیم دیگری را نمی پوشد ولی به پیکان رفت تا یک آقای گل دیگر هم در لیگ شانزدهم داشته باشیم. هیچ بازیکنی به اندازه برهانی نتوانسته برای یک تیم در تاریخ لیگ برتر گل بزند. رکورددار سریع ترین هت تریک تاریخ لیگ برتر، دومین گلزن این رقابتها هم هست.

 

رضا نوروزی

بعد از حضور در پرسپولیس، رباط صلیبی پاره کرد و محو شد اما گویا مقدمات برگشتنش به لیگ برتر فراهم شده و این بار قاتل استقلال را باید با پیراهن صنعت نفت در لیگ شانزدهم ببینیم. آقای گل لیگ دهم در آن فصل، 24 گل برای فولاد زد و هنوز کسی به رکوردش در تاریخ لیگ برتر نرسیده است.

 

جلال رافخایی

بهترین گلزن ملوان در تاریخ لیگ برتر، در لیگ دوازدهم توانست آقای گل شود. ملوان اما به لیگ یک سقوط کرد و این یعنی فقدان یک آقای گل. رافخایی البته راهی ماشین سازی شد تا همچنان لیگ برتری باشد.

 

ادینیو

در لیگ چهاردهم و در 30 بازی برای تراکتورسازی، 20 گل زد و آقای گل شد. بهترین گلزن مس در تاریخ لیگ برتر دوباره برگشته و می گوید می خواهد دوباره آقای گل شود ولی این بار بعد از قهرمانی تراکتورسازی.

 

مهدی طارمی

بهترین گلزن فصل قبل شد و دقیقا به اندازه آقای گل لیگ سوم یعنی علی دایی گل زد. کسی فکر نمی کرد کودتای نافرجام ترکیه، فرجام طارمی را عوض کند و او را در لیگ شانزدهم دوباره با پیراهن پرسپولیس ببینیم.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top