تاریخ انتشار: 27تير1395|00:27

| کد خبر: 179660

شکایت از برادر فرهاد علنی شد

وکیل ملت: روز گذشته 3 خبر با مضمون شکایت از باشگاه استقلال بیرون آمد که هر یک جالب توجه بود. اولین شکایت استقلالی‌ها اختصاص داشت به پروپژیچ. شکایت بعدی هم از محمد نوازی بود و افشارزاده در مصاحبه‌ای این شکایت را هم تایید کرده بود اما شکایت مهم‌تر اختصاص داشت به فرزاد مجیدی.

 شخصی که برادر یکی از مهم‌ترین بازیکنان استقلال در سال‌های اخیر محسوب می‌شود. بهرام افشارازده در مصاحبه دیگری که اختصاص داشت به این ماجرا، قویا اعلام کرده بود که شکایت از فرزاد را پیگیری خواهد کرد و کوتاه نخواهد آمد. چرایش هم برمی‌گردد به آن مصاحبه‌ای که آقا فرزاد علیه افشارزاده کرده بود و او را مدیر غیرفوتبالی دانسته بود.


ظاهرا روابط میان باشگاه استقلال و مجیدی‌ها به حدی تیره و تار شده که افشارزاده حاضر نیست از کنار مصاحبه‌ای که برادر یکی از مهم‌ترین بازیکنان سال‌های اخیر استقلال انجام داده به راحتی بگذرد و می‌خواهد برادر آقا فرهاد را در کمیته انضباطی با جرایمی مواجه کند. البته باشگاه استقلال قصد دارد از کسی شکایت کند که خود و برادرش فصل پیش از حامیان درجه یک باشگاه محسوب می‌شدند و حتی روابط میان آنها به حدی متفاوت و دوستانه بود که در سایت باشگاه صراحتا اعلام می‌کردند فلان روز قرار است فرهاد مجیدی به ورزشگاه آزادی برود.

حالا اما با گذشت چند ماه چنان فاصله‌ای میان باشگاه استقلال و مجیدی‌ها به وجود آمده که نه تنها کار به شکایت بازی کشیده است بلکه حضور شماره هفت سابق آبی‌ها در مراسم جشن پیراهن باشگاه استقلال نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و به احتمال فراوان فرهاد به دلیل بروز این اختلاف‌ها به مراسم نخواهد رفت.


به هر حال هر کسی جای فرهاد باشد همین تصمیم را خواهد گرفت و حاضر نخواهد شد با افرادی که علیه برادرش شکایت کرده‌اند دوباره دست همکاری بفشارد. البته برای بی‌توجهی فرهاد نسبت به باشگاه استقلال می‌توان دلایل دیگری از جمله استخدام منصوریان را برشمرد. به هر حال فرهاد توقع نداشت همان افرادی که با او تا 4 صبح مذاکره می‌کردند تا سرمربی استقلال شود، با منصوریان دست همکاری بفشارند و پیراهنش را هم تقدیم کنند به بختیار رحمانی.


اینها دلایلی است که مجیدی بزرگ را نسبت به مسوولان فعلی استقلال سست خواهد کرد. گرچه نباید فراموش کرد که مجیدی در هر حال میان استقلالی‌ها از محبوبیت بهره می‌برد و این همواره برگ برنده‌اش بوده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top