به گزارش وکیل ملت ، مهلت نام ‌نویسی دانشجویان متقاضی بهره ‌مندی از جایزه ‌های تحصیلی بنیاد در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تا ۱۰ مردادماه تمدید شده و دانشجویان برای نام ‌نویسی باید اطلاعات موردنیاز را در پایگاه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان به نشانی http://soraya.bmn.ir بارگذاری و نسبت به ثبت درخواست استفاده از جایزه تحصیلی اقدام کنند.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ ۱۵ مردادماه باید فهرست و اطلاعات اولیه دانشجویان متقاضی را در اختیار دانشگاه‌ های هر استان قرار خواهند داد.

دانشگاه ها پس از راستی ‌آزمایی اطلاعات دانشجویان، فهرست دریافتی را حداکثر تا تاریخ ۵ شهریورماه به بنیادهای نخبگان استان متبوع خود عودت خواهند داد.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا ۲۰ شهریورماه باید فهرست ارزیابی شده را در اختیار بنیاد ملی نخبگان قرار خواهند داد و بنیاد ملی فهرست نهایی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان و دانشگاه‌ ها اعلام خواهد کرد.

دانشجویان برای بهره ‌مندی از جایزه‌های تحصیلی بنیاد باید در دوره مجاز تحصیلی خود (کارشناسی حداکثر چهارسال، کارشناسی­ ارشد حداکثر دو سال، و دکتری تخصصی حداکثر چهار و نیم­‌سال) باشند. علاوه بر این باید بر اساس فعالیت ‌های نخبگانی خود حائز بالاترین امتیاز در قیاس با سایر دانشجویان قرار گیرند.

اطلاعات مربوط به جایزه ‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان از طریق وبگاه بنیاد ملی نخبگان در دسترس است.

بنیادهای نخبگان هر استان، آمادگی پاسخگویی به دانشگاه ها و دانشجویان آن استان را داراست.

 

منبع خبر مهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top