ظهر امروز تعدادی از کارکنان بانک ثامن الحجج مقابل بانک مرکزی تجمع نمودند. این عده که در اعتراض به بیکاری و عدم رسیدگی به مشکلاتشان از سوی مقامات دولتی مقابل بانک مرکزی گردآمده بودند، در گفتگو با خبرنگار ما اعلام داشتند چیزی جز احقاق حقوق حقه خود و روشن شدن اوضاعشان و در آمدن از بلاتکلیفی نمی خواهند. یکی از معترضین به خبرنگار ما گفت: مگر ما آدم نیستیم؟ مگر ما ایرانی نیستیم

؟ خانواده نداریم؟ چرا هیچکس به فریاد ما نمی رسد؟ حتما باید جزو سپرده گذاران باشیم تا حرفمان را بشنوند؟ کارمندان بانک مگر آدم نیستند؟! ما باید حق و حقوقمان را از که بگیریم؟ چطور می خواهند جواب خدا را بدهند؟ به خدا دیگه داریم دیوونه میشیم. این تجمع یک هفته ای هست برنامه ریزی شده. یکساله ما کارمندان درگیر حواشی این موسسه شدیم. یکساله فحش میخوریم بدون این که کسی بگه ما هم خودمان گرفتار شدیم.

امروز از همه جای ایران پاشده اند آمده اند اینجا، بعد مسئولین بهمان میگویند ما وظیفه ای در قبالتان نداریم! ما که ٧-٨ سال جوانیمان را در این موسسه گذاشتیم و الان سنمان بالا رفته و دیگر کسی بهمان کار نمیدهد هیچ حقی نداریم؟ الان چکار باید بکنیم؟ کارمندان بانک چند ماه است حقوق نگرفته اند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top