مهدی طارمی به پرسپولیس بازگشت.

نمی دانم آنجا به چه مشکلی برخورده، مبلغ کم بوده یا چه؟ نمی دانم ولی کاش از طریق باشگاه ترنسفر می شد که هم مردم راضی باشند و هم باشگاه به یک پولی برسد. در تمام دنیا باشگاه با باشگاه مذاکره می کند نه بازیکن. به هر حال باشگاه بازیکن را بزرگ کرده و او را به تیم ملی فرستاده، مگر طارمی را قبل از پرسپولیس چند نفر می شناختند؟ او آمد در پرسپولیس بزرگ شد وقتی هم می خواست برود باید به این مسائل توجه می کرد، الان هم که برگشته حتما قسمتش بوده.

این بازگشت به نفع او خواهد بود؟

امیدوارم اینگونه باشد، شاید طارمی اگر یکسال دیگر بماند بتواند به بوندس لیگا یا لیگ انگلیس برود. در هر صورت چیزی که مشخص است این است که او اشتباه کرده که رفته.

ظاهرا هنوز از او دلخور هستید.

مهدی پسر خوب و افتاده ای است، خدا کمکش کرد که آقای گل شود، بچه های تیم هم به او پاس دادند که توانست آقای گل شود، امیدوارم شرایط بهتری نسبت به سال قبل داشته باشد.

از بازگشتش خوشحال نیستید؟

خوشحال که هستم ولی پیراهن باشگاه حرمت دارد، ما وقتی این پیراهن را پوشیدیم به هیچکس آن را نمی دادیم و قدرش را می دانستیم ولی الان راحت پیراهن ها را عوض می کنند و می روند. باید حرمت این تماشاگران رعایت شود. نباید بیایی و یکسال بازی کنی بعد بروی، این درست نیست.

البته خودش هم قبول دارد که اشتباه کرده رفته، عذرخواهی هم کرده است.

بله، اشتباه کرد که رفت، الان ترکیه ای ها می گویند ببینید عجب باشگاهی هستند که بازیکن خودش می آید مذاکره می کند، توی سر بازیکن هم می زنند و قراردادش را نصف می کنند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top