رییس جمهور صبح امروز وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی شد و مطابق رسم مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ، امام جمعه و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.

از بازار سیاه کاغذ تا شعارهایی که اجازه سخنرانی نمی داد


 از ساعت ها قبل مسیر ورود رییس جمهور  از مردم انباشته بود و نقطه تمرکز ورزشگاه آزادی کرمانشاه بود کسانی که از روحانی درخواستی هم داشتند با نوشتن نامه در خواست های خود را مکتوب می کردند.بازار سیاه فروش کاغذ a4  هم گرم بود و برخی هر سه برگ کاغذ را 2 هزار تومان می فروختند!!!
 

از بازار سیاه کاغذ تا شعارهایی که اجازه سخنرانی نمی داد
ازدحام جمعیت در قسمت بانوان موجب شد تا یکی از حاضران دچار مشکل شود که با همکاری نیروهای امدادگر به اورژانس منتقل شد.  

از بازار سیاه کاغذ تا شعارهایی که اجازه سخنرانی نمی داددانش آموزانی که این روزها به دلیل تعطیلات تابستانی سری فارغ تر دارند حضوری رنگارنگ داشتند.

از بازار سیاه کاغذ تا شعارهایی که اجازه سخنرانی نمی داد روحانی و هیئت همراه امروز خیلی خوش شانس بودند که ریزگردها در سفر بودند و به استقبال نیامدند.

شعار های اعتراضی عده ای از مردم و پاسخ روحانی:

در استادیوم آزادی شعارهایی در اعتراض به رکود، بیکاری و حقوق های نجومی برخی مسئولان سخنرانی روحانی را بعضا با اختلال مواجه می کرد که هم همراهی رییس جمهور را در برداشت و در برخی موارد گلایه روحانی را، چنان که در پی یکی از این شعارها تذکر داد: خب... گوش نمی کنید مدام شعار می دهید با این شعار ها که مشکلات حل نمی شود.

شعار بیکاری، بیکاری یکی از اصلی ترین خواسته های مردم کرمانشاه از رییس جمهور بود که روحانی نیز در سخنانش قول داد با بازگشت رونق اقتصادی به کشور، بیکاری مردم را مرتفع کند.

از بازار سیاه کاغذ تا شعارهایی که اجازه سخنرانی نمی داد

وقتی روحانی به مردم کرمانشاه قول داد که تا پایان عمر این دولت راه آهن به کرمانشاه خواهد آمد، این بار این تشویق حاضرین بود که اجازه ادامه صحبت را از رییس جمهور گرفت.

از بازار سیاه کاغذ تا شعارهایی که اجازه سخنرانی نمی داد


حالا رییس جمهور بناست بعداز حضور در جمع مردم در جمع های محدودتر و البته تخصصی تری شرکت کند مهمان نوازی کرمانشاهیان را از نزدیک ببیند.

این که میهمان چقدر برای میزبان سوغات به همراه دارد اندکی صبر طلب می کند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top