البته طبیعی است که فوتبالیست‌ها در جست و جوی پیشرفت به دنبال حضور در فوتبال اروپا هستند که طارمی هم از این قاعده مستثنی نبود. توافق با طارمی در شرایطی صورت گرفت که با توجه به پیشنهادهای مطرح ‌شده برای او، هیچ کس انتظار نداشت باشگاه، طارمی را برای فصل بعد حفظ کند. با توجه به توافق‌هایی هم که صورت گرفته بود، حضور وی در ترکیه چندان با مفاد توافق همخوانی نداشت و طارمی هم متقاعد شد که چنین است.»
سرپرست باشگاه در ارتباط با اینکه پیش از این، بحث وجود چنین توافقی مطرح نشده بود، ادامه داد: «همانطور که گفتم حضور آقای طارمی در ترکیه با آن توافقی که داشتیم همخوانی نداشت ولی ما دنبال هیاهو و رسانه‌ای کردن موضوع نبودیم. کمااینکه رفتار باشگاه در بسیاری موارد هم اینگونه بوده است. در بسیاری از پرونده‌های بین‌المللی هم تا وقتی نتیجه نهایی به دست نمی‌آمد، مسائل اعلام نمی‌شد و این موضوع تازگی ندارد. ضمن آنکه شأن باشگاه باید حفظ می‌شد. از سوی دیگر هواداران که سرمایه‌های اصلی باشگاه هستند نیز ناراحت و مکدر بودند و این برای باشگاه قابل قبول نبود. آقای طارمی هم متوجه مسائل شد و به دنبال جبران بود تا اینکه خوشبختانه شنبه شب کار تمام شد و او بازگشت.»
وی در ارتباط با اینکه آیا جایگاه پرسپولیس حفظ شده، گفت: «فکر می‌کنم تعامل صورت گرفته و نوع کار موید همین مساله است. در هیأت مدیره هم روی این مساله تاکید وجود داشت و بزرگانی چون جعفر کاشانی و حمیدرضا گرشاسبی هم در اظهارنظرهایشان روی این مساله تاکید داشتند. در نهایت همه چیز به شکلی پیش رفت که شأن پرسپولیس و ارزش‌هایی که با هواداران ایجاد شده است حفظ شود.»
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بحث‌های حقوقی و اقدام‌های احتمالی باشگاه ترکیه‌ای برای دریافت خسارت گفت: «اگر جریمه‌ای در کار باشد قطعا باشگاه تعهدی نسبت به پرداخت آن ندارد چون پرسپولیس در این ارتباط قصوری نداشته است. خود بازیکن با این شرایط روبه‌رو خواهد بود ولی قطعا باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را برای حمایت به کار می‌گیرد تا کمترین آسیب به بازیکن وارد شود.
طاهری در پایان درباره رامین رضاییان و مسائلی که در این ارتباط مطرح می‌شود، گفت: «موضوع رامین رضاییان با آنچه در مورد طارمی مطرح بود فرق می‌کند. در قرارداد او بندهای مختلفی وجود دارد که به آن استناد می‌کنیم که انتظار داریم مورد توجه قرار بگیرد. از جمله این بندها باید به این بند اشاره کنیم که در صورت بروز اختلاف نظر در مورد هر بند قرارداد، داور بین دو طرف کمیته انضباطی خود باشگاه تعیین شده است و این موضوع اصلا نباید به مرحله کمیته انضباطی فدراسیون می‌رسید. باشگاه قطعا در حال پیگیری این موضوع است و تا انتها این مساله را دنبال می‌کنیم.»

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top