۷ روز به شروع ليگ برتر باقيست.  هفته ی آينده ، دوشنبه ليگ برتر رسما شروع خواهد شد. ليگی كه بي صبرانه منتظر شروع آن هستيم.
همین ۷ روز بهانه ای شد تا به ۷ نکته ی جذاب این لیگ بپردازیم.

 

آبادان برزيلته :” در زمان های قدیم بخشی از خاک آبادان در اثر پدیده های طبیعی جدا شد و در آنسوی جهان کشور برزیل را به وجود آورد” آباداني های دوست داشتنی به ليگ ما بازگشتند. قطعا حضور پرشور جنوبي ها حال هوای تازه ای به ليگ برتر خواهد داد. هر چه باشد آنها برزيل فوتبال ايران هستند.

صنعت نفت

ياشاسين آذربايجان : مگر ميشود تبريزی ها در ليگ برتر باشند و ليگ جذاب نشود. هواداران پرشور تراكتور اميدوارند با جنرال خود به قهرمانی ليگ برتر دست یابند. آيا قلعه نوعی موفق مي شود نتایج خوبی در این تیم بگیرد يا تراكتوری ها باز نام اوليويرا را فرياد مي زنند.

تراکتور

گوارديولا در اصفهان : بي شك ويسي يكي از مربيان موفق ليگ برتر است . پس از قهرماني دراماتيكش با استقلال خوزستان او تيمي معتبر را به جام باشگاه های آسيا ترجيح داد.شاید او رفتن به سپاهان پر افتخارترین تیم ایران را گامی بلند برای پیشرفت می داند. او می خواهد  نشان دهد قهرمانی او با استقلال خوزستان اتفاقی نبوده است.
ویسی نفت تهران در تهران ماند : يكی از تصميمات درست مهدی تاج دخالت او در پرونده ی انتقال نفت بود. اگر جای نفت با ملوان عوض ميشد شماره ٤ نكات جذاب ليگ برتر جای خود را به بدترين نكته ي ليگ برتر ما می داد. به هر حال نفت در تهران ماند و علی دايی سکان هدایت نقتی ها را در دست گرفت .آيا او می تواند مسير منصوريان را ادامه دهد ؟ منصوریانی که با تیم جوان نفت نتایج بسیار خوبی گرفت.
نفت لستر سيتی ايران – حادثه يا واقعيت ؟ : استقلال خوزستان بدون ويسی کار خود را در لیگ برتر شروع خواهد کرد . آنها علاوه بر ليگ, در آسيا هم حضور دارند و باید از نام ایران دفاع کنند.  كار آنها در اين فصل سخت تر از فصل پیش است چون حريفان اين تيم نگاه ويژه روی آنها دارند. آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند, بايد مثل قهرمانان باشند.
اس خوزستان منصوريان به آرزويش رسيد : عليرضا منصوريان بازيكن محبوب استقلال  مربي اين تيم شده است. مسئوليتی بزرگ است اما منصوريان آن را قبول كرده و حتی  اعتقاد دارد که  این مسئولیت باید زودتر به او داده میشد. هواداران از او قهرمانی می خواهند و منصوريان از هواداران حمايت. استقلال با ستاره های جدیدش یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.
علیرضا منصوریان پرسپوليس و طارمی : شايد در چند روز اخير اكثر خبر ها در مورد طارمی بوده است. او به پرسپوليس برگشته است و قول قهرمانی داده است. پرسپولیس نقاط ضعف خود را بر طرف کرده و با حفظ طارمی حریف سرسختی برای حریفان است. پرسپولیسی ها این سال بسیار به تیم خود امیدوار هستند.

مهدی طارمی

منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top