تاریخ انتشار: 29تير1395|01:31

| کد خبر: 180124

سامره یا روشن، کدام یک می‌روند؟هرکسی حرف خودش را می زند
دعوا بالا گرفت. وقتی هر کس حرف خودش را می‌زند یعنی اینکه باید منتظر اتفاقات جدیدی باشی. چند روزی است که بین روشن و سامره اختلاف پیش آمده و نتیجه این اختلاف برکناری سامره توسط روشن بود. صبح دیروز خبر کنار گذاشتن سامره از تیم امید استقلال روی خروجی سایت‌ها آمد. این خبر از زبان روشن نقل شده بود اما با گذشت زمان حرف‌های متفاوتی از دل باشگاه استقلال بیرون آمد و وقتی افشارزاده در مصاحبه‌ای اعلام کرد که سامره می‌ماند معلوم شد که حرف‌های رییس آکادمی استقلال با افشارزاده یکی نیست و آنها برای ماندن یا کنار گذاشتن سامره با هم توافق نظر ندارند.

خبر کنارگذاشتن سامره و حضور لب جویی و شعبانی به جای او که روشن به سایت‌ها داده بود با مصاحبه افشارزاده کلا
منتفی شد.
سرپرست باشگاه استقلال در این زمینه گفت: «این موضوع به هیچ وجه با من هماهنگ نشده است و نباید رسانه‌ای می‌شد. مطمئن باشید سامره که از مربیان خوب چند سال اخیر استقلال است به کار خود در فصل آینده نیز ادامه می‌دهد. من با حسن روشن هم صحبت می‌کنم تا اختلافات را کنار بگذارد و سامره را به‌عنوان سرمربی تیم امید استقلال در کنار خود ببیند.»
افشارزاده در پایان گفت: «به زودی در جلسه‌ای با سامره و روشن از آنها می‌خواهم که اختلافات را کنار بگذارند و در کنار یکدیگر در آکادمی استقلال فعالیت کنند.»
در حالی که حسن روشن مدیر آکادمی استقلال از برکناری علی سامره از تیم امید استقلال خبر داد اما این مربی گفت که به کارش در استقلال ادامه می‌دهد.  سامره در این زمینه گفت: «تا به الان هیچ شخصی از سوی باشگاه به من چیزی درباره برکناری‌ام نگفته بنابراین من هنوز سرمربی امیدهای استقلال هستم. به همین خاطر من هم در تمرین‌های تیم شرکت می‌کنم و به کارم ادامه می‌دهم. .»

روشن: افشارزاده که رییس آکادمی نیست
افشارزاده عنوان کرد که سامره در استقلال می‌ماند و خود سامره هم در مصاحبه‌ای به این نکته اشاره کرد که در تمرین تیم امید استقلال حاضر می‌شود اما روشن سر حرف خود ایستاده و می‌گوید سامره سرمربی تیم امید نیست.  روشن در واکنش به حرف‌های افشارزاده که گفته بود سامره همچنان سرمربی تیم امید است گفت: «آقای افشارزاده که رییس آکادمی فوتبال نیست. اگر من رییس هستم می‌گویم سامره دیگر سرمربی تیم امید نیست و برای ایشان جانشین انتخاب کردم و به جای او لب جویی و شعبانی کار خواهند کرد.» رییس آکادمی استقلال در ادامه می‌گوید: «من اصلا نمی‌توانم با علی سامره کار کنم او منم منم زیاد دارد و به من گفت در کارهای من دخالت نکن! اگر سامره را نگه دارند من نمی‌مانم.» روشن که از تصمیم افشارزاده ناراحت است در پایان می‌گوید: «اگر من باشم که با این آقا کار نمی‌کنم اما اگر نبودم دیگر به من ربطی ندارد که سامره می‌ماند یا نه.»

روشن می‌ماند یاسامره؟
افشارزاده یک چیزی می‌گوید و روشن هم حرف دیگری می‌زند. یعنی اتفاق نظر در بین آنها وجود ندارد! وقتی حرف‌های افشارزاده با روشن یکی نیست می‌توان این نتیجه را گرفت که سرپرست استقلال تمایلی به ماندن روشن ندارد. در حالی که رییس آکادمی استقلال مدعی است که حکم او را صادر کرده‌اند اما اینطور که از باشگاه استقلال خبر می‌رسد این حکم صادر نشده و شاید هم هیچ وقت صادر نشود.  افشارزاده مدعی شده با طرفین حرف می‌زند تا اختلافشان را کنار بگذارند اما آیا سامره که حاضر نیست روشن در کارهای تیم امید دخالت کند حاضر می‌شود کنارش بماند و از طرفی هم روشن می‌گوید سامره منم منم زیاد دارد و نمی‌توانم با او کار کنم، در کنار هم کار می‌کنند؟
این همه اختلاف در جایی که محل سازندگی است واقعاً جای تأسف دارد.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

i
|
29تير ماه 1395
0
0
روشن خدای حاشیه است چه کنار تیم باشد چه نباشد اگر قرار بر حاشیه سازی این اقاست پس همان بهتر که نباشد
سامره خودش رو در دربی امیدها ثابت کرده

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top