تاریخ انتشار: 29تير1395|01:35

| کد خبر: 180129

حسینی با استقلال ثبت کرد خداحافظی آشنا با آبی‌ها

وکیل ملت: حضور یک میهمان در اردوی استقلال که خیلی‌ها او را ناخوانده می‌دانستند حاشیه‌های زیادی را برای استقلال به وجود آورد.

حسین آشنا همان میهمانی بود که همه را متعجب کرد و وقتی بهت فوتبالی‌ها بیشتر شد که گفته شد منصوریان با آشنا تماس گرفته تا در شرایطی که حسینی به بازی‌ها نرسید او در بازی‌های اول استقلال به میدان برود. همین نکته باعث انتقادات زیادی شد و منتقدان چند ادله برای انتقادهای خود داشتند. نخستین مساله‌ای که آنها مطرح می‌کردند بحث بازی نکردن آشنا طی سال‌های گذشته و آماده نبودن این بازیکن بود، مساله بعدی برمی‌گشت به علاقه قلبی آشنا به تیم پرسپولیس و کری‌هایی که او در لیگ برتر برای استقلالی‌ها خوانده بود !نکته بعدی بحث بینایی این بازیکن بود. بعضی‌ها می‌گفتند این بازیکن مشکل بینایی دارد!کنار هم قرار دادن این مباحث باعث شد تا حضور این بازیکن در تمرین استقلال بیش از پیش به چشم بیاید و انتقادها به اوج برسد!اما روز گذشته حسین حسینی قراردادش را با استقلالی‌ها به ثبت رساند. چون او سهمیه بازیکنان بزرگسال محسوب می‌شود، حضور آشنا در استقلال کاملا منتفی شد.

محرومیت رحمتی تایید شد
مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال باید دو جلسه محرومیت ناشی از تخلف در بازی با تراکتورسازی را سپری کند و استقلال در بازی با نفت و استقلال خوزستان باید بدون این دروازه‌بان بازی کند. روز گذشته حسن‌زاده رییس کمیته انضباطی در این زمینه گفت: «محرومیت مهدی رحمتی از حضور در دو بازی نخست لیگ برتر بخشیده نمی‌شود اما پرونده محرومیت هواداران باشگاه استقلال به کمیته استیناف ارسال شده است.» رییس کمیته انضباطی درباره اعتراض باشگاه استقلال مبنی بر اینکه چرا محرومیت مهدی رحمتی در بازی آخر فصل گذشته مقابل صبای قم اعمال نشد تا آنها در دو بازی ابتدای فصل این دروازه‌بان را به دلیل محرومیت نداشته باشند و اینکه آیا احتمال بخشش محرومیت این دروازه‌بان وجود دارد یا نه می‌گوید: «دلیل این صحبت‌ها را نمی‌دانم اما راجع به محرومیت‌های انضباطی که از فصل گذشته به این فصل موکول شده نه تنها در لیگ برتر بلکه در لیگ‌های پایین‌تر هم هیچ اتفاق جدیدی رخ نمی‌دهد. همه محرومیت‌ها باید اجرا شوند.»

منصوریان قراردادش را با استقلال امضا کرد
سرانجام منصوریان قراردادش را با تیم استقلال امضا کرد. از وقتی که منصوریان هدایت تیم استقلال را برعهده گرفت این شائبه وجود داشت که به دلیل قراردادی که استقلالی‌ها با مظلومی دارند، منصوریان نتواند با استقلال قراردادش را امضا کند. این شائبه تا روز گذشته که نزدیک یک هفته تا شروع لیگ مانده در بین هواداران وجود داشت اما روز گذشته منصوریان قراردادش را با استقلال امضا کرد تا به شایعات پایان دهد هرچند که استقلالی‌ها باید طلب مظلومی را بدهند و قرارداد سال دوم این مربی با استقلال را فسخ کنند. البته غیر از منصوریان مربیان دیگر استقلال هم قراردادشان را به ثبت رساندند تا افشارزاده خیالش از بابت قرارداد کادرفنی راحت شود. چینی یکی از مربیانی بود که قراردادش را ثبت کرد. علی چینی پس از ثبت قراردادش با استقلال در مورد شرایط این تیم گفت: «با توجه به یارگیری و امکاناتی که داریم باید بگویم که از شرایط استقلال راضی هستیم و امیدوارم تا آخر فصل این مساله ادامه پیدا کند تا بتوانیم بهترین بهره را ببریم؛ چراکه برای سربلندی استقلال هر کاری که از دست ما بربیاید باید انجام دهیم.»


توفیقی: طلب مظلومی 600 میلیون است
مظلومی برای گرفتن طلبش از استقلال بارها با افشارزاده جلسه داشته است و سرپرست استقلال قول داده که طلب او را پرداخت کند. روز گذشته توفیقی مسوول نقل و انتقالات استقلال در این ارتباط گفت: «مظلومی از سرمایه‌های باشگاه استقلال است، او به جز سال قبل از گذشته هم طلبی داشت، 50 درصد از مطالبات سال گذشته‌اش پرداخت شد و هم‌اکنون 50 درصد از طلب سال گذشته به‌اضافه طلبی که از گذشته داشت وجود دارد که فکر می‌کنم حدود 600-500 میلیون تومان است که سعی می‌کنیم این موضوع را با توافق برطرف کنیم.»
توفیقی در مورد وضعیت سجاد شهباززاده هم اینطور اظهارنظر می‌کند: «شهباززاده پیشنهاد خارجی خود را به ما رسماً اعلام کرد و ما هم رسماً نامه‌ای را به باشگاه ترکیه‌ای ارسال کردیم که هنوز پاسخ ما را نداده‌اند. منصوریان به شدت خواهان ماندن شهباززاده است، به هر حال باید ببینیم وضعیت چگونه می‌شود، ‌باید صحبت کنیم که یا او در باشگاه بماند یا در صورت جدایی هزینه باشگاه پرداخت شود.» این مسوول استقلال در مورد اینکه منصوریان با فسخ نکردن مظلومی آیا می‌تواند قراردادش را ثبت کند، می‌گوید: «سرمربی در همه جای دنیا وقتی برکنار می‌شود، کادر جدید بر سر کار می‌آیند و در مورد منصوریان هم مشکلی بابت این موضوع وجود ندارد و قرارداد ثبت خواهد شد. طلب مظلومی را هم پرداخت می‌کنیم.»


انصاری به قطر نمی‌رود
مهاجم تیم استقلال پیشنهاد حضور در تیم الخور قطر را رد کرد. در حالی که باشگاه الخور قطر با ارائه پیشنهادی خواهان جذب جابر انصاری شده بود ولی این بازیکن این پیشنهاد را رد کرد. انصاری در این باره گفت: «استقلال برای فصل جدید روی من حساب باز کرده و به همین دلیل ضمن تشکر از مسولان باشگاه الخور نمی‌توانم از تیمم جدا شوم. مدیر برنامه هایم این موضوع را پیگیری خواهد کرد.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top