تاریخ انتشار: 29تير1395|16:59

| کد خبر: 180235

پرسپولیس امسال هم هفت ندارد!

وکیل ملت: شماره پیراهن‌های پرسپولیس در حالی امروز رسماً اعلام شد که همانند فصل گذشته پیراهن شماره هفت این تیم خواهان نداشت.

به گزارش وکیل ملت ؛ سرنوشت تلخی که در انتظار بازیکن خواهان هفت پرسپولیس بوده، باعث شده تا این تیم در دو فصل اخیر بازیکنی با این شماره پیراهن در لیست خود نداشته باشد.


حمید علی عسگری آخرین بازیکنی بود که در پرسپولیس با شماره هفت در ترکیب این تیم به میدان رفت و محمد پروین و حسین بادامکی دیگر بازیکنانی بودند که با این شماره که خیلی‌هاآن را تنها برازنده علی پروین می‌دانستند به میدان رفتند. اما رخ دادن سرنوشت تلخ برای بازیکنانی که این شماره را بعد از علی پروین بر تن کردند باعث شده تا این تیم در طول دو فصل اخیر بازیکنی را خواهان این شماره نبیند.


حامد کاویانپور، حمید استیلی، میثم سلیمانی، حسین بادامکی و حمید علی عسگری دیگر بازیکنانی بودند که در لیگ برتر خصوصاً با این شماره برای پرسپولیس به میدان رفتند. کاویانپوربعد از یک دیدار که با این پیراهن به میدان رفت (برابر الزورا عراق) با توجه به انتقاداتی که متوجه اش شد آن را نپوشید. استیلی نیز که به شماره 7 علاقه داشت ابتدا با شماره 5+2برای این تیم به میدان رفت و فصل بعد پیراهن شماره 7 را برتن کرد اما بار دیگر و در سومین فصل با همان شماره پیراهن 25 به میدان رفت. با حضور محمد پروین در پرسپولیس شماره 7بار دیگر از بایگانی خارج شد و به پسر اسطوره سرخها رسید اما این بازیکن نیز نتوانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و مصدومیت در نهایت موجب جدایی او از پرسپولیس را فراهم کرد.

 


میثم سلیمانی که خیلی‌ها از او به عنوان پدیده آن زمان فوتبال یاد می‌کردند بعد از عقد قرارداد با این تیم شماره هفت را تصاحب کرد اما مصدومیت باعث شد تا او هیچگاه موفق نشود بهطور رسمی برای این تیم به میدان برود و از شماره هفت خود رونمایی کند.


حسین بادامکی با حضور پژمان نوری شماره هشت را به او داد تا با شماره هفت به میدان برود اما کیفیت او به حد قابل توجهی در آن فصل کاهش یافت و مورد اعتراض هواداران نیز قرار گرفت تا در فصل بعد با شماره 11 به میدان برود و شماره هفت را پس دهد. آخرین بازیکنی که با شماره هفت برای پرسپولیس به میدان رفت حمیدرضا علی عسگری بود؛ بازیکنی که در فصل گذشته با گل خود باعث بقای سیاه جامگان شده بود در فصلی که با شماره هفت برایسرخپوشان به میدان رفت نتوانست انتظارات را برآورده کند تا بار دیگر مجبور شود با شماره 26سابق خود در ترکیب این تیم حضور یابد.


علی پروین آخرین بار در تیر ماه ۶۶ با پیراهن شماره هفت در بازی مقابل دارایی حاضر شد و پس از برای همیشه از میادین فوتبال خداحافظی کرد. با این حال با توجه به اتفاقاتی که برای بازیکنان شماره هفت این تیم بعد از علی پروین رخ داده، بازیکنان آن در دو فصل اخیر ترجیح دادند تا این شماره را به تن نکنند.

   

منبع خبر بولتن نیوز
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top