به گزارش وکیل ملت ، بعد از مطرح شدن بحث شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه از مهدی طارمی، در تماسی با وکیل وی آخرین وضعیت مهاجم پرسپولیس را جویا شدیم. 

 

صمد ابراهیمی درباره شکایت باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی  اظهار داشت: ما استقبال می کنیم. هر کس می تواند ادعایی داشته باشد و حقشان است که هر اقدامی انجام دهند. اگر این کار را انجام دهند شفاف سازی خواهد شد.

وی درباره سکوت مهدی طارمی در این باره خاطرنشان کرد: مهدی از مسائل حقوقی هیچ اطلاع و سر رشته ای ندارد و به همین دلیل صحبت نمی کند.

وکیل مهدی طارمی در ادامه خاطرنشان کرد: هواداران نگران نباشند. انتقال مهدی طارمی به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است. نمی دانم ادعای باشگاه ریزه اسپور چیست و حتی نمی دانم اصلا شکایت کرده اند یا نه. با این حال هر کسی که فکر می کند حقش ضایع می شده می تواند شکایت کند. ما هم از خودمان دفاع خواهیم کرد.

وی درباره وجود بندهای خاص در قرارداد مهدی طارمی با ریزه اسپور اذعان داشت: نمی توانم درباره بندها صحبت کنیم چون همین ها دفاعیات ما خواهد بود.

وکیل مهدی طارمی در ادامه تصریح کرد: ما دو اصطلاح در حقوق داریم. فسخ و اقاله. اقاله یعنی توافق. یعنی دو طرف موافق هستند و این معنی اش فسخ نیست. اگر یک طرف این کار را انجام دهد؛ می شود فسخ که ما هم همین کار را کردیم.

ابراهیمی در پایان گفت: هواداران مطمئن باشند که فسخ قرارداد طارمی و انتقالش به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است اما طبق قانون فیفا بازیکنانی که فسخ می کنند و به باشگاه دیگری می روند و این انتقال با تخلف همراه بوده باعث می شود بازیکن مورد نظر 4 ماه محروم شود.  

 

منبع خبر افکار نیوز
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top