تاریخ انتشار: 29تير1395|23:59

| کد خبر: 180297

10 هزار پرسپولیسی، پیش درآمد لیگ

وکیل ملت: آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس قبل از شروع لیگ دیروز از ساعت 18 و در حضور نزدیک به 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که به تساوی یک - یک انجامید.

حنیف نیامد اما ...
پیش‌بینی می‌شد حضور حنیف عمران‌زاده در بازی دیروز منجر به حاشیه‌های زیادی شود اما مدافع سابق استقلال با بهانه مصدومیت از حضور در این دیدار انصراف داد و اصلا به ورزشگاه شهید کاظمی نرفت. با این حال هواداران پرسپولیس علیه او شعار دادند.
ترکیب قابل حدس پرسپولیس
تیم پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمد امین آرام‌طبع، سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی، صادق محرمی، محسن مسلمان، امید عالیشاه، علی علیپور، فرشاد احمدزاده و وحید امیری به مصاف خونه به خونه رفت. خونه به خونه هم با محسن فروزان، مهدی خیری، هادی خیری، پویا پورعلی، روح‌ا... باقری، حمید کاظمی، امیرحسین فشنگچی، میثم نقی‌زاده، وفا هخامنش، امید نظامی‌پور و محمد علیزاده به میدان رفت.
سنگ تمام برای پرسپولیسی‌های حریف
قبل از بازی علیرضا مرزبان از سوی هواداران پرسپولیس به شدت تشویق شد. وی که در زمان حضور افشین قطبی در پرسپولیس، دستیار وی بود در اقدامی که باعث خوشحالی هواداران پرسپولیس شد، با انگشتان خود یک تا شش را شمرد و فریاد زد: فقط پرسپولیس. مهدی طارمی به محض دیدن مهرداد میناوند به سوی وی رفت و با او خوش و بش کرد. برخورد آقای گل فصل گذشته لیگ برتر با مربی خونه به خونه بسیار گرم بود. مهرداد میناوند، امیرحسین فشنگچی و میثم نقی‌زاده از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شدند.
ناسزا و پرتاب بطری به سوی فروزان
طرفداران پرسپولیس به محض ورود محسن فروزان به ورزشگاه کاظمی، به وی فحاشی کردند. ظاهرا این اتفاق برای جبران اتفاقات روز دوشنبه در بازی دوستانه استقلال و خونه به خونه انجام شد. در جریان بازی از سوی یکی از هواداران پرسپولیس به سمت محسن فروزان بطری آب پرتاب شد اما پس از این اتفاق، علیرضا مرزبان از تماشاگران خواست که این کار را نکنند. همچنین محمود خوردبین از هواداران پرسپولیس خواست علیه فروزان به هیچ عنوان شعار ندهند.
مهاجم مد نظر پرسپولیس گل زد
بازی در پایان نیمه نخست با تساوی یک - یک به پایان رسید. وحید امیری (17) برای پرسپولیس و حمید کاظمی (19) برای خونه به خونه در این نیمه گل زدند که تا پایان بازی پابرجا ماند. حمید کاظمی مهاجمی بود که با پرسپولیس مذاکره کرد ولی به توافق نرسید. همچنین محسن مسلمان به خاطر اعتراض شدید به داور مسابقه در دقیقه 35 از داور مسابقه کارت زرد گرفت. در پایان نیمه اول چیزی حدود 9 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند. گفتنی است در دقیقه 24 مسابقه هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم پرسپولیس تشویق شد ضمن اینکه برانکو بعد از به ثمر رسیدن گل خونه به خونه به صادق محرمی تذکر داد که دقت بیشتری داشته باشد.
علی کریمی نیامد
دیروز هواداران پرسپولیس منتظر حضور علی کریمی مدیر فنی خونه به خونه در ورزشگاه بودند اما خبری از جادوگر نشد. قبل از بازی بنری در ورزشگاه شهید کاظمی نصب شده بود که روی آن یک عکس تیمی پرسپولیس با حضور علی کریمی در آن دیده می‌شد. طرفداران پرسپولیس همچنین به شدت کریمی را تشویق کردند. همچنین بنری از سوی هواداران باز شده بود که عکس علی پروین و برانکو ایوانکوویچ بر روی آن دیده می‌شد. مهرداد کفشگری و سعید عزیزیان هم در ورزشگاه حضور داشتند.
ترکیب متفاوت، لباس متفاوت
پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب بیرانوند، ماهینی، محمد انصاری، آرام‌طبع، صادق محرمی، احمد نوراللهی، ساسان انصاری، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و وحید امیری و با لباس‌های سفید وارد زمین شد.
الکسی، غلامی را مصدوم کرد
دو بازیکن اواکراینی پرسپولیس هم در میانه بازی به میدان رفتند که آلکسی پلی یانسکی در بدو ورود به بازی در برخورد سر بر سر با محمد غلامی باعث شد که این بازیکن از ناحیه سر دچار جراحت شود. پریموف نسبت به الکسی بازیکن بهتری نشان داد.
بقیه جابه‌جایی ها
غیر از اوکراینی‌ها علوان‌زاده به جای فرشاد احمدزاده، ربیع‌خواه به جای صادق محرمی و شهاب زاهدی به جای علی علیپور وارد زمین شدند و محسن مسلمان هم جای خودش را به محمد رحمتی داد.
بدرقه حریف با بطری آب معدنی
بعد از اتمام بازی، اعضای تیم خونه به خونه حدود یک ربع بر روی نیمکت نشسته بودند و  هواداران پرسپولیس تعداد زیادی بطری آب پرتاب می کردند که خوردبین تیم حریف را به داخل رختکن برد. همچنین تعداد زیادی بطری آب معدنی بعد از اتمام بازی به داخل زمین ریخته شد. محسن فروزان  هم با یک خودروی شخصی از ورزشگاه خارج شد. وی برای رفتن اسکورت شد.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top