تاریخ انتشار: 30تير1395|00:53

| کد خبر: 180329

بال بال نزن

هومن جعفری

وکیل ملت: هفتاد میلیارد! استاد پندار توفیقی مردی که می‌گویند دارد بال بال می‌زند بشود مدیرعامل بعدی استقلال دیروز در تلاش برای ترساندن تمام گزینه‌های احتمالی مدیریت باشگاه، در نهایت خشانت اعلام کرده که استقلال هفتاد میلیارد بدهی دارد.

به نظر شما چرا الان باید همچین جمله‌ای اعلام شود؟ دلیلش همین بال بال زدن است. باید یک کاری کنی قیمت صندلی برود بالا. باید یک کاری کنی آدم‌ها دست و بالشان بلرزد. یک کاری کنی همه کف کنند و از خودشان بپرسند: بیاییم در تیمی که هفتاد میلیارد تومان بدهی دارد و تازه بیست سی میلیارد هم امسال باید به بازیکن و مربی بدهد؟ نخواستیم.
ولی پندار جان دارد. حالا هفتاد تا هم نداشته باشد بالاخره آنقدر دارد کرایه صندلی هیات مدیره را پرداخت کند. تا اینجا دمش گرم که دارد بخشی از هزینه‌های یک تیم را می‌پردازد. ولی این سیاه بازی آخرش که می‌گوید: بهرام خان از مدیران ارزنده و کاربلد است و من جسارت نمی‌کنم جای ایشان را بگیرم دیگر قشنگ نیست. اگر قرار بود بهران خان بشود مدیرعامل که در این دو سه سال می‌شد! پس بیخودی زبان نریز! بعد هم مردحسابی! چه دلیلی داشت شما میزان بدهی تیم را اینطوری اعلام کنی؟ خبرنگار از شما در مورد طلب طالب لو پرسید که شما آنطوری جواب دادی. در حقیقت از شما افقی پرسیدند شما عمودی جواب دادی! کسی از شما خواسته بود میزان بدهی را اعلام کنی؟ خبرنگار از شما سوالی کرده بود؟ خودجوش خودت اعلام کردی تیم اینقدر مشکل دارد. خب حتما می‌خواهی دل چهارنفر را بلرزانی دیگر! تعارف داریم؟
نکن برادر! می‌خواهی مدیرعامل شوی با درج اخبار اعلام نشده و محرمانه اعلام نکن! کسی که قبل از مدیریتش با یک همچین خبری می‌رود روی خروجی سایت، بعدترش ناچار است خرج خبرها را آنقدر پر کند که از این خبر اولی بالاتر باشد ها! بعد از یک مدت می‌خوری به خنسی خبر! نکن برادر! نکن!

مبارک سپیدرود
جرعه‌ای هم از لب لعل قرارداد حسین کعبی با سپیدرود نچشیده بودیم که چشیدیم. مبارک سپیدرود. بالاخره بد نیست آدم در تیمش کسی را داشته باشد که با لگد زده فک و دهان و سقف دهان لوییس فیگو را پکانده. تنها وجه کمدی خبر اینجاست که:
«به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود، کعبی متولد مهر ۱۳۶۴ در شهر اهواز است و در پست مدافع، هافبک راست بازی می‌کند و دارای ۸۴ بازی ملی می‌باشد.»
دوستان باشگاه سپیدرود می‌دانند این شناسنامه‌ای که به آن استناد شده همانی است که حسین جان خودش چند وقت پیش فرموده بود: برای یکی دیگر بوده. حسین کعبی الان سی و یک سالش است؟ برای چندمین سال متوالی است که در این سن مانده؟ کعبی سی و یک سالش است؟ واقعا؟ شوخی می‌کنید؟ به شما انداختند ها! یک وقت سرتان کلاه نرفته باشد. البته لیگ شرط سنی ندارد. شما بازیکن چهل ساله را هم می‌توانید بازی بدهید. بحثی نیست. تنها یک وقت به اسم بازیکن سی و یکساله خرید نکرده باشید که سرتان کلاه رفته!

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top