چطور جانبازان از قانون معافیت برای فرزندان خود استفاده کنند؟

وکیل ملت: جانبازی که حداقل 25 درصد جانبازی داشته باشد می تواند در قالب ماده 44 فرزند دیگر خود را هم معاف کند.

تاریخ انتشار: 30تير1395|11:17

چطور جانبازان از قانون معافیت برای فرزندان خود استفاده کنند؟
| کد خبر: 180383

کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: چنانچه جانبازي كه درگذشته به سبب بيمار ناشي از جانبازي براي يك فرزند خود را در قالب ماده 44 قانون خدمت وظيفه عمومي معافيت كفالت اخذ كرده باشد آيا مي تواند فرزند ديگر خود را به سبب جانبازي از خدمت معاف کند ؟
 
در این زمینه روابط عمومی سازمان نظام وظیفه پاسخ داد:  بله مشروط براينكه درصد جانبازي حداقل 25 درصد و بالاتر باشد.

منبع خبر خبرآنلاین
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top