تاریخ انتشار: 31تير1395|13:24

| کد خبر: 180658

قراردادهای دو ساله پرسپولیسی ها / آیا باز گاف دارند؟

وکیل ملت: بازیکنان اسمی پرسپولیس ، یک به یک قراردادهایی دو ساله ثبت می کنند و این را باید هواداران پرسپولیس به فال نیک بگیرند.

بازیکنان اسمی پرسپولیس تقریبا برای امسال و سال بعد قرارداد دارند. همه تقریبا 2 ساله بسته اند تا سال بعد خیال قرمزها راحت باشد. البته سال قبل هم شرایط قراردادهای تیم به همین صورت بود و نباید بازیکنی به این سادگی می توانست از مجموعه جدا شود اما یکباره موضوع رامین رضاییان که رسید ، این گاف بیرون زد. اینکه آپشن هایی در قرارداد وجود داشت که او توانست قراردادش را فسخ کند. حالاحتی اگر فدراسیون وباشگاه ، مدام بگویند اتفاقی نیفتاده ، رضاییان تخلف کرده است و ... او به تیم ترکیه ای پیوسته است. قراردادش را به صورت قانونی در ایران فسخ کرده و برای آی تی سی اش اگر تا یک ماه از سوی فدراسیون ایران اقدام نشود ، تیم ترکیه ای که بازیکن آزاد خریده است ، می تواند برایش آی تی سی از فدراسیون ترکیه بگیرد. درست مثل کاری که برای مهرداد پولادی اتفاق افتاده بود.
پرسپولیسی ها که می گویند با کاوه رضایی برای همین شروط رامین رضاییان وارش قرارداد نبسته اند ، چون قراردادها کاملا مخفی است تا سال آینده و فصل نقل انتقالات مشخص نمی شود چه کرده اند.

منبع خبر خبرآنلاین
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top