تاریخ انتشار: 31تير1395|22:29

| کد خبر: 180733

هم‌اتاقي‌هاي ديروز استقلال، دشمنان امروز!

وکیل ملت: کيست که ندادند در دوره‌اي حنيف و رحمتي رفيق گرمابه و گلستان هم بودند.

ميلاد فخرالديني پس از جدايي از استقلال، در مصاحبه‌اي به يکي از آبي‌ها مي‌تازد و رسانه‌ها در گمانه زني‌هاي خود مي‌نويسند منظور او مهدي رحمتي است. پرويز مظلومي‌ در مصاحبه‌اي جنجالي پرده از مذاکرات يکي از بازيکنان تيمش با فرهاد مجيدي برمي‌دارد و فرداي آن روز دوباره همه رسانه‌ها مي‌نويسند منظورش مهدي رحمتي است. رحمتي هم در واکنش به حرف‌هاي مظلومي‌مي‌گويد: «اسم بياورد تا جواب بدهم.»

آرش برهاني با کنايه درباره تمديد قرارداد سه ساله يک بازيکن استقلال حرف مي‌زند و مي‌گويد منظورش خسرو حيدري نيست. پس طبيعتا مهدي رحمتي را مي‌گويد. وحيد طالب‌لو دروازه‌بان سابق استقلال به کنايه درباره جدايي‌اش حرف مي‌زنند و همه مي‌گويد کنايه‌هاي او به رحمتي است. حنيف عمران‌زاده در وصف خداحافظي نکونام مي‌نويسد من مي‌دانم چرا نتوانستي به استقلال بيايي و باز هم بعضي‌ها گمانه‌زني مي‌کنند که منظور حنيف به رحمتي برمي‌گردد و اين داستان‌ها ادامه دارد.

اما درباره مشکل رحمتي و عمران زاده، هنوز نکات مبهم زيادي وجود دارد. اين دو رفيق گرمابه و گلستان هم بودند و رحمتي هميشه در مصاحبه‌هايش مي‌گفت بدون حنيف در اردوي استقلال به او خوش نمي‌گذرد. اما گويا اتفاقات سال گذشته باعث شد تا اين دو حتي نخواهند با هم رودرو شوند چراکه از اواسط راه اتاق‌هاي خود را جدا کردند و اخيرا هم در بازي دوستانه خونه به خونه و استقلال، حتي به سمت هم نرفتند تا معلوم شد مشکلات از چيزي که همه فکر مي‌کنند حادتر است. مي‌گويند عمران زاده خودش سال گذشته از مظلومي‌ خواست تا اتاقش را از مهدي رحمتي جدا کند و اين مسئله داخل تيم حاشيه زيادي به راه انداخت. بي‌شک خود مهدي و حنيف مي‌توانند در اين باره بيشتر حرف بزنند اما آنچه که پيداست، کاپيتان استقلال بايد در مصاحبه‌اي به حرف‌هاي اخير واکنش نشان دهد و چيزهايي بگويد که ذهن همه نسبت به اين مسايل روشن شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top