تاریخ انتشار: 31تير1395|22:38

| کد خبر: 180736

تلاش براي کودتا عليه علي سي ثانيه در استقلال!

وکیل ملت: تلاش نافرجام حسن روشن براي برکناري علي سامره از اميدهاي استقلال، راه به جايي نبرد.

حسن روشن پيشکسوت قديمي‌آبي‌ها که بالاخره از اواخر فصل گذشته توانست آکادمي‌استقلال را در دست بگيرد، دوباره همان اتهامات را به همه مسئولان بعد از خودش زده است. او در رده‌هاي پايين تر، مربي‌هاي تيم‌هاي جوانان و نوجوانان را متهم به اين کرده است که تعدادي از بازيکنان‌شان بر اساس روابط پدرهاي شان انتخاب شده اند و براي بازي کردن اين بازيکنان، خانواده‌هاي شان مبالغي را هزينه کرده اند.

بعد از تغييرات در تيم‌هاي پايه، او به سراغ تيم اميدها رفت. تيمي‌که سال قبل موفق ظاهر شد و غير از رساندن دو بازيکن به تيم اصلي، توانست در دربي‌ها عالي کار کند و انتقام سختي از رقباي پرسپوليسي بگيرد. علي سامره که يکي از محبوب‌ترين بازيکنان دو دهه اخير استقلال است، توانسته در اروپا بازي کند و به خاطر گل معروف ثانيه 30 اش به پرسپوليس، يادش را در بين هواداران ماندگار کرده، حالا از سوي روشن برکنار شده. ديروز صبح، حسن روشن يکتنه او را برکنار کرد.

دليلش هم تقريبا چيزي شبيه به همان قبلي‌ها بود. البته روشن خيلي تند سخن گفته بود و اصرار داشت سامره ديگر نبايد باشد. اين تصميم او را اما افشارزاده خيلي سريع اين تصميم را وتو کرد. در ساعاتي که روشن مصاحبه‌هاي آتشين عليه سامره مي‌کرد، او داشت با موافقت باشگاه، تيمش را تمرين مي‌داد و چند مصاحبه آتشين بعدي روشن، براي اين تصميم افشارزاده، به سوي مدير تيم بود.

اما اصل اين دعوا از کجا شروع شده؟ اتفاق جالبي است. اواخر فصل قبل بود که حسن روشن مسئول آکادمي‌فوتبال استقلال شد. او يک شب اراده مي‌کند براي فردايش بين تيم‌هاي جوانان و اميد، بازي دوستانه بگذارد. تيم اميدها آن روز تمرين نداشته و کادرفني براي بچه‌هاي شان، برنامه استخر و سونا گذاشته بودند. روشن به حساب تمرينات هر روزه ساعت 10 صبح، در محل تمرين حاضر مي‌شود تا بازي دوستانه بين تيم‌هاي جوانان و اميد برگزار کند.

نبودن اميدها باعث خشم روشن مي‌شود و اين شروع اختلافات است. بعد او اصرار دارد که تعدادي از بازيکنان بسته شده در تيم اميد، گزينه‌هاي مناسبي نيستند. تنش‌ها مدام بالا مي‌گيرد، سامره وقتي مدير تيم‌هاي پايه به تمريناتش مي‌آيد، انتقاد مي‌کند که چرا بايد روشن با لباس شخصي وسط تمرين تيمش برود و روي چمن بخواهد تمرينات را قطع کند.

سامره و گروهش سال قبل 11 بازيکن از تيم‌شان را به تيم بزرگسالان، تيم‌هاي ليگ برتري و ليگ يکي داده اند. سرمايه‌هايي که خيلي ساده از دست استقلال رفته اند اما حضور بازيکناني چون اميد نورافکن و محسن کريمي‌در تيم اصلي، نشان مي‌دهد که گروه فني سامره در تربيت بازيکنان جوان موفق بوده اند. حالا بايد ديد چالش ميان روشن و سامره را مديران استقلال چگونه پايان مي‌دهند تا حسن روشن اين قدر مصاحبه تند نکند و سامره هم برايش پيامک نزند:«آقاي روشن لطفا اين قدر براي ما حايه ايجاد نکنيد، شما کارتان را بکنيد و بگذاريد ما هم به کارمان برسيم!»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top