ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی
ادامه...

تاریخ انتشار: 1مرداد1395|12:37

| کد خبر: 180804

انتقاد پرسپولیسی ها از ادبیات جناب منصوریان!

وکیل ملت: علی منصوریان از ادبیات جدید صحبت می کند ایشان به همه می خواهند درس ادب بدهند و می گویند:ما باید یک ادبیات جدید را ایجاد کنیم. او روزی به جمع ما باز می گردد. نباید با یک ادبیات عجیب و غریب او را بزنیم و بعدا با یک ادبیات متضاد او را دعوت کنیم.

او طعنه به پرسپولیسی ها می زند و یک بار دیگر در مورد امور داخلی یک باشگاه اظهار نظری نابخردانه می کند اما بشنوید از این جناب منصوریان که سخن از ادبیات جدید دارند  ایشان در مورد تمرین در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی می گویند.

قرار بود ثابت ما به زمین شماره دو بیاییم و دیدم که آقای طاهری هوس کرده اند سه روز در هفته آنها به اینجا بیایند. آنها دو ورزشگاه دارند و ما ورزشگاهی نداریم. صلاح هم نیست که دو رقیب بخواهد هر روز یک جا تمرین کنند. جهانیان قول داده اینجا را برای ما بگیرد. می خواهم به آقای طاهری بگویم که درست است ما رقیب هستیم ولی نمی شود هرجا ما می رویم، آنها هم بیایند. هرجا که ما ورود می کنیم، ایشان هم نصفش را می خواهد.

آقای طاهری هوس کرده اند ؟ این ادبیات جدید سر مربی یک تیم نسبت به مدیریت یک باشگاه دیگر است.

سه روز در هفته آنها به  اینجابیایند ؟ آنها منظور ایشان گفتن نام پرسپولیس با ادبیات جدید است.

پیغام آخر ایشان  خطاب به طاهری اوج ادبیات از نوع منصوریان است.

اما  این پایان ماجرا نیست ایشان می گوید ما می دانستیم که کنعانی زادگان با پرسپولیس قرارداد ندارد به همین دلیل او را از ملوان جذب کردیم می پرسیم دروغ گوئی هم بخشی از ادبیات جدید است ؟

ایشان وقتی در روز اول یورو 2016 در تلویزیون بعنوان کارشناس!! حضور داشتند اعلام کردند به دنبال پور قاز هستند این حرف را میلون ها ایرانی شنیدند اما گویا در ادبیات جدید ایشان دروغ گوئی و فرافکنی  رکن اول را دارد.

 می پرسیم مگر می شود شما از قرارداد کنعانی زادگان خبر داشته باشید اما خود این بازیکن خبر نداشته و صبح روز قرارداد با شما در باشگاه پرسپولیس باشد؟

آقای منصوریان این ادبیات جدید دقیقا آن چیزی است که فوتبال لمپن فارسی سراسر از آن است و اصولا جدید نیست و سالها است که رواج دارد و امثال  شما سر دسته آنها هستید.

 

ارتش سرخ

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

محمد
|
1مرداد ماه 1395
0
2
خوب بهرحال ایشون بزرگترین افتخارش بردن پرسپولیس بود که بقول خودش جلویقهرمانی پرسپولیس گرفت پس فعلا این اقای بی ادب یک هیچ از ما جلو هست دربی براش دازیم چه با کیروش چه بی کیروش
jj
|
1مرداد ماه 1395
1
0
خاک بر سر نویسنده لنگی این مطلب و سایت لنگی که این مطلب سراسر توهین امیز رو که نشانه سوزش شدید ه رو منتشر کرده ... بهتره در این مورد مطلب بزنید که چرا چرتپولیس دو تا محل تمرین داره و استقلال نداره.. مگه هر دو دولتی نیستن؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top