تاریخ انتشار: 1مرداد1395|22:22

| کد خبر: 180868

آمار عجیب طارمی در هفته اول لیگ - سه دقیقه در 5 سال

وکیل ملت: هر چقدر شروع و پیشرفت طارمی در لیگ برتر غافلگیر کننده بوده، آقای گل لیگ خاطرات خوبی از هفته ابتدایی لیگ ندارد. فصل آینده، پنجمین سال حضور طارمی در لیگ برتر است. او قبل از رفتن به سربازی، دو سال با شاهین در لیگ برتر شرکت کرد و زیاد فرصت بازی نداشت. دو سال پیش، به پرسپولیس رسید و امسال برای سومین سال پیاپی در این تیم بازی می کند.

با توجه به دیر اضافه شدن طارمی به تمرینات پرسپولیس و درخشش زوج علیپور و امیری، احتمالا آقای گل لیگ هفته اول را از روی نیمکت تماشا می کند. در بازی دوستانه آخر پرسپولیس با خونه به خونه هم طارمی کامل روی نیمکت نشست و زوج علیپور و امیری در ترکیب اصلی قرار گرفتند. در صورتی که طارمی سه شنبه هفته آینده در ترکیب پرسپولیس نباشد، برای پنجمین سال لیگ برتر را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

دو سالی که طارمی بازیکن شاهین بود، در هفته اول یک دقیقه هم به زمین فرستاده نشد. فصل اول حضور در پرسپولیس و در بازی مقابل نفت تهران، دایی فقط 3 دقیقه به او بازی داد. فصل پیش، طارمی هفته اول محروم بود و این فصل هم احتمالا از روی نیمکت بازی تیمش را می بیند. طارمی با نیمکت نشینی در بازی با سایپا، به رکورد 5 سال غیبت در هفته ابتدایی لیگ می رسد و اگر به عنوان بازیکن ذخیره هم به میدان فرستاده نشود، رکوردش فقط 3 دقیقه در این 5 سال خواهد بود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top