تاریخ انتشار: 2مرداد1395|00:16

| کد خبر: 180902

واکنش مسلمان به تشویق شدن

وکیل ملت: بعد از تمرین روز چهارشنبه پرسپولیس یکی از لیدرها به طارمی می‌گوید چرا در مقابل این همه تشویق واکنشی نشان نمی‌دهد که محسن مسلمان به طرفداری دوست صمیمی‌اش در می‌آید و به لیدرهایی که پیش از این علیه طارمی فحش داده بودند و حالا مدام تشویقش می‌کنند می‌گوید نه تشویقش کنید نه فحش بدهید.

بازتاب این درگیری لفظی در تمرین روز پنج‌شنبه هم نمود داشت تا جایی که یکی از لیدرها از تماشاگران تمرین می‌خواست بازیکن خاصی را تشویق نکنند و فقط نام پرسپولیس را صدا بزنند که البته باز هم اینطور نشد و البته فقط بازیکنانی مثل ماهینی، سیدجلال، عالیشاه، طارمی و مرحوم نوروزی تشویق شدند. جالب اینکه دو تکه شدن سکوهای ورزشگاه شهید کاظمی باعث دودستگی بین هواداران حاضر در تمرین شده و لیدرهای هر طرف باعث دودستگی در تشویق‌ها می‌شوند.
جالب اینکه خود مسلمان وقتی در تمرین پنج‌شنبه تشویق شد واکنش نشان داد اما به نظر می‌رسد او نسبت به موضع متفاوت برخی لیدرها نسبت به داستان طارمی شاکی است. البته این روزها طارمی بیشتر از همه بازیکنان در تمرین تشویق می‌شود و تحمل این وضعیت برای بازیکنانی که می‌دیدند بعد از جدایی دوست شان چه آواری سر او خراب شد دردناک است.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top