تاریخ انتشار: 2مرداد1395|11:53

| کد خبر: 180962

مستند باشگاه خبرنگاران علیه استقلال ریشه در پرسپولیسی بودنشان دارد

وکیل ملت: معاون حقوقی انضباطی باشگاه استقلال گفت: «ما مدت‌هاست که مقابل حسن روشن سکوت کرده‌ایم اما وی ملاحظه نمی‌کند و این بار دیگر کوتاه نمی‌آییم.»

حسن روشن پس از برکناری از آکادمی باشگاه استقلال در مصاحبه‌های خود با رسانه‌ها مطالبی را عنوان کرد که باعث شد باشگاه استقلال تصمیم بگیرد از او شکایت کند.

 

روشن پس از شنیدن این خبر در واکنش به صحبت‌های محسن بزرگی، معاون حقوقی انضباطی آبی‌پوشان که اعلام کرده بود روشن با مشت آهنین باشگاه استقلال مواجه خواهد شد، گفت: «او در باشگاه وقتی من را می‌دید به شکل دیگری عرض ادب می‌کرد حالا از این اظهارنظرها می‌کند؟»

 

در همین رابطه بزرگی در اظهاراتی جدید، دیدگاه باشگاه استقلال را در خصوص صحبت‌های پیشکسوت این باشگاه بیان کرده است. اظهار داشت: «شکایت از حسن روشن قطعی است. ایشان گفته بودند که من هر وقت وی را می‌دیدم، عرض ادب می‌کردم. من همین الان هم به آقای روشن عرض ادب خواهم کرد. این کار که چیزی از آدم کم نمی‌کند. نفس احترام به بزرگتر مقوله‌ای است که بر من واجب است.»

 

او افزود: «من به عنوان معاون حقوقی انضباطی باشگاه استقلال وظیفه دارم تا از مواضع باشگاه دفاع کنم. این موضوع شخصی نیست و کاملا سازمانی است. محسن بزرگی به همه بزرگان استقلال ارادت دارد اما سیاست باشگاه بر این است که اجازه ندهد با حرف‌های غلط دوستان برای باشگاه حواشی ایجاد شود. ما مدت‌هاست که مقابل حسن روشن سکوت کرده‌ایم اما وی ملاحظه نمی‌کند و این بار دیگر کوتاه نمی‌آییم. با یک برخورد قاطع برای همیشه با این قبیل مصاحبه‌ها دیگر کسی حرفی نمی‌زند که نادرست باشد.»

 

بزرگی با اشاره به مستندی که باشگاه خبرنگاران جوان علیه باشگاه استقلال ساخته است، تصریح کرد: «متاسفانه در این مستند با حسن روشن مصاحبه‌ای صورت گرفته که در آن خبرنگار تصویری باشگاه خبرنگاران به نحوی کاملا مشخص آقای روشن را به سمتی می‌برد که وی حرف‌های زیادی را علیه باشگاه استقلال بزند. من اطلاعات خیلی دقیقی دارم که خبرنگار مورد نظر از کجا این شیوه سوال و جواب کردن را آموخته است. چنین رفتاری کاملا هدفمند است و من همینجا از آقای دکتر صالحی می‌خواهم که تغییراتی را در بخش ورزشی خود ایجاد کند. من که نمی‌توانم از خبرنگار یا سردبیر شکایت کنم. ناچارم که از رئیس باشگاه شکایت کنم.»

 

معاون حقوقی باشگاه استقلال عنوان کرد: «برای من خیلی عجیب است که یک بخش از نظام جمهوری اسلامی علیه باشگاهی که آن هم متعلق به نظام جمهوری اسلامی است، مستند می‌سازد و با آن مستند می‌خواهد که در باشگاه درگیری ایجاد شود. قطعا اگر اصلاحات لازم در این نظام صورت نگیرد من ناچارم که از آقای صالحی رئیس باشگاه خبرنگاران جوان شکایت کنم.»

 

بزرگی در ادامه خاطرنشان کرد: «اقدامات صورت گرفته در باشگاه محترم خبرنگاران جوان ریشه در پرسپولیسی بودن افرادی دارد که مستند علیه باشگاه درست کردند. نمی‌توانند ببینند که باشگاه استقلال در آرامش قرار دارد. به طرق مختلف فشار می‌آورند تا داستانی برای ما ایجاد کنند. من اطلاعات دقیق دارم که دارند برای استقلال حاشیه می‌سازند.»

 

بزرگی تاکید کرد: «من با هیچ کسی پدرکشتگی ندارم و البته که این موضع باشگاه استقلال هم هست. اما اینجا بحث سازمانی وجود دارد. وقتی دارند با غرض و مرض با ما برخورد می‌کنند، ما نمی‌توانیم کوتاه بیاییم. غرض و مرض را کنار بگذارید. بدون شک انتفاد سازنده روی چشم ما جا دارد.

ما تا حدودی سعه صدر به خرج می دهیم اما وقتی که از حد بگذرد ما هم برای حفظ باشگاه تلاش خواهیم کرد. زمانی روزنامه خبر ورزشی برای ما داستان درست کرده بود و من یک سال و نیم تلاش کردم و در نهایت ساختار این روزنامه تغییر کرد این بار هم اگر این تغییر ساختار در باشگاه خبرنگاران جوان ایجاد نشود و در رفتارهای این باشگاه اصلاحاتی صورت نگیرد ناچار به شکایت هستیم تا در ساختار آن تغییرات ایجاد شود.

هر خبرنگار و سردبیری می‌تواند به یک تیم علاقه‌مند باشد اما نباید تعصبات رنگی منفی را علیه تیم دیگر پیاده کند. من از محسنات آقای صالحی شنیده‌ام و دوست دارم روابط خوبی داشته باشیم اما نباید رفتاری صورت بگیرد که ما آسیب ببینیم.»

آنا

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

پیام
|
2مرداد ماه 1395
0
0
باشگاه خبر نگاران کاری نکنه که با طرفدارن استقلال روبرو بشن پس حرف زیادی نباشه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top