تاریخ انتشار: 2مرداد1395|20:08

| کد خبر: 181063

باشگاه پرسپولیس رسمآ از مدافع سابق خود شکایت کرد

وکیل ملت: به نظر می رسد رضاییان با توجه به این مهم از باشگاه پرسپولیس جدا و به تیم ریزه اسپور ترکیه رفته است که مسئولان پرسپولیس این موضوع را قبول نداشته و آن را رد می کنند. آنان می گویند مدافع پرسپولیس تمامی مبلغ قرارداد خود را دریافت و حق فسخ یک طرفه را ندارد.

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به باشگاه ریزه اسپور ترکیه از رامین رضاییان بازیکن سابق خود شکایت کرد.

بمسئولان باشگاه پرسپولیس با توجه به قرارداد رامین رضاییان با این باشگاه، معتقدند او بدون طی کردن مراحل قانونی با باشگاه ترکیه ای به توافق رسیده است.


در همین ارتباط و در جریان برگزاری آیین قرعه کشی شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر، علی اکبرطاهری در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه پرسپولیس ماجرای انتقال غیر قانونی رضاییان به ریزه اسپور را تا احقاق حق قانونی خود دنبال خواهد کرد و دراین ارتباط از حق خود نخواهد گذشت.


رضاییان فصل گذشته با ثبت قراردادی دو ساله به تیم پرسپولیس پیوست و گفته می شود قرارداد او مشروط و توافقی بوده. در این قرارداد قید شده اگر او تا تاریخ معین شده مبلغ قراردادش را دریافت نکند، این قرارداد فسخ و او بازیکن آزاد خواهد بود.


به نظر می رسد رضاییان با توجه به این مهم از باشگاه پرسپولیس جدا و به تیم ریزه اسپور ترکیه رفته است که مسئولان پرسپولیس این موضوع را قبول نداشته و آن را رد می کنند. آنان می گویند مدافع پرسپولیس تمامی مبلغ قرارداد خود را دریافت و حق فسخ یک طرفه را ندارد.


علی جمشیدی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ارسال شکایت این باشگاه از رضاییان به باشگاه ریزه اسپور را تاییدکرد.

منبع خبر ایرنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top