تاریخ انتشار: 3مرداد1395|19:35

| کد خبر: 181283

جانم را برای استقلال می دهم | تماس های آزاردهنده ای از سوی پرسپولیسی ها داشتم

وکیل ملت: مدافع تیم استقلال گفت: یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.

محمد حسین کنعانی زادگان درباره صدور کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ اظهار داشت:امروز همراه با مسولان استقلال و مدیر برنامه هایم به سازمان لیگ مراجعه کردم.خدا را شکر می کنم پس از جلسه ای که داشتیم کارت بازی ام را دریافت کردم.

کنعانی زادگان ادامه داد:باید اینجا از علیرضا منصوریان تشکر کنم.از روز اولی که به استقلال آمدم با همه آن مشکلات و حواشی پای من ایستاد.او چند بار با من جلسه گذاشت.از هیات مدیره استقلال تشکر می کنم که پیگیر وضعیتم بودند و کم نگذاشتند.استقلالی ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی های خوب می دهم و جانم را برای استقلال می دهم.من یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.
مدافع استقلال درباره ترافیک در خط دفاعی آبی پوشان گفت:فکر نمی کنم در خط دفاع استقلال ترافیکی باشد.در هر تیمی ۳،۴ مدافع هستند.ما همه با هم رقیب و رفیق هستیم.
کنعانی زادگان درباره حواشی به وجود آمده میان هواداران پرسپولیس با خود بیان داشت:نمی خواهم به آن زمان برگردم.وقتی از ملوان جدا شدم خیلی تماس آزاردهنده داشتم.این موضوع باعث شد خطم را عوض کنم ولی به منصوریان گفتم به استقلال می آیم و پای حرفم ایستادم.به استقلال آمده ام تا مهره موثری باشم.
مدافع آبی ها درباره لقب ونسان کمپانی به خود گفت:من لقب کمپانی را خیلی دوست دارم.هواداران ملوان این لقب را روی من گذاشتند.دوست دارم استقلالی ها من را کمپانی صدا بزنند.
کنعانی زادگان درباره خمیازه کشیدن خود در تمرین استقلال و اینکه متهم به شب زنده داری شده است بیان داشت:این حرف ها خنده دار است.من شب ها زود می خوابم.آن روز از ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر در تست پزشکی تیم ملی بودم و بعد از آن هم تمرین استقلال بود.خیلی خسته بودم اما با بودن GPS کسی نمی تواند از زیر تمرین در برود و همه چیز ثبت می شود.من هم نان حلال به خانه می برم و اهل کم کاری در کارم نیستم.

منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top