تاریخ انتشار: 3مرداد1395|23:24

| کد خبر: 181338

بهترین ترکیب استقلال منصوریان مدل 96(+شماتیک/آنالیز)

وکیل ملت: آبی ها اگر رحمتی را نداشته باشند باید از خط دفاع شان به خصوص سمت چپ نگران باشند اما با حضور بهترین دروازه بان لیگ برتر در خط دروازه آبی ها نگرانی زیادی از این بابت ندارند. آنها با ترکیبی متفاوت از آنچه می بینید روز دوشنبه بازی خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استقلال دوشنبه با یک ترکیب 11 نفره وارد زمین می شود که با ترکیبی که در زیر می بینید کمی فرق دارد. آبی ها دوشنبه چند غایب دارند اما منصوریان امیدوار است به زودی به این ترکیب اصلی برسد. 

 

به گزارش عصرایران ، آبی ها با تغییرات عمده ای که در ترکیب داشته اند اما تغییراتشان از پرسپولیس کمتر است . آنها با 10 تغییر به لیگ شانزدهم رسیده اند. تغییراتی که خط حمله و میانی این تیم را بسیار قدرتمند کرده است. 

 

آبی ها اگر رحمتی را نداشته باشند باید از خط دفاع شان به خصوص سمت چپ نگران باشند اما با حضور بهترین  دروازه بان لیگ برتر در خط دروازه آبی ها نگرانی زیادی از این بابت ندارند. آنها با ترکیبی متفاوت از آنچه می بینید روز دوشنبه بازی خواهند کرد. 

 

 

رحمتی

بهترین دروازه بان لیگ برتر. دروازه بانی که اگر قهرمانی به استقلال برسد حتما از مسیر کیفیت اوست. رحمتی تیمش را نجات می دهد بارها و بارها و از همین امروز می شود روی او به عنوان یکی از دروازه بان هایی که کمترین گل را می خورند حساب کرد به شرطی که مدافعان اجازه دهند.

مگویان (حاج محمدی)

مدافع ارمنستانی استقلال ، سال قبل هم نمایش ویژه ای نداشت. او سرعت خوبی ندارد و تقریبا خصوصیاتی مشابه امین حاج محمدی دارد. استقلال خیلی روی این مهره اش حساب باز نخواهد کرد.

کنعانی زادگان

امید اول استقلال برای سال های آینده . او اگر مشکل اش را با پرسپولیس حل کند سال های خوبی را در استقلال پیش رو خواهد داشت. او در کنار کیفیت و به خاطر رابطه خوب کی روش-منصوریان شانس خوبی هم برای تیم ملی دارد.

غفوری

بهترین مدافع راست حال حاضر. تیم ملی ایران اگر رضاییان را نداشته باشد حتما ووریا دفاع اصلی اش خواهد بود. او در دفاع بسیار خوب است اما در هجوم قدرت رضاییان را ندارد.اما به هرحال قدرت دفاعی او در کنار گل سازی حیدری سمت راست استقلال را قدرتمند می کند.

مجیدی

استقلال سال قبل ازسمت چپ خط دفاع ضربه خورد و امسال باید برای هماهنگی کریمی و مجیدی یک فکری بکند. البته مدل تاکتیک متفاوت منصوریان برای حمله و دفاع ممکن است نمایش جدیدی از استقلال ببینیم .

ابراهیمی

با ارزش ترین بازیکن لیگ برتر ایران از نظر سایت ترانسفرمارکت ؛ ستاره خط هافبک استقلال که می تواند همه مشکلات و معضلات خط دفاعی را برطرف کند. ژنرال خط میانی و امید اول استقلال.

حیدری

گل سازی های استقلال منصوریان به احتمال زیاد وابسته به خسرو حیدری است. او در ضربات آزاد فوق العاده پاس می دهد و می شود پیش بینی کرد که خسروی آماده بار گلسازی استقلال را به دوش بکشد.

کریمی

هافبک دونده استقلال از سمت چپ. بازیکنی که قدرت نفوذبالایی دارد و حتی روی ضدحملات می شود رویش حساب باز کرد. حضور کریمی در خط هافبک استقلال سرعت این تیم در سمت چپ را بالا خواهد برد.

رحمانی

پلی میکر استقلال. بازیکنی که شاید سال قبل حسابی جایش خالی بود. آبیها سال قبل به زشت بازی کردن متهم بودند و حالا یک بختیار را دارند برای اینکه بازی های تیمشان را زیبا کنند.

افشین(انصاری)

افشین تکنیکی فعلا مصدوم است. اما بازی کردن او می تواند فانتزی و زیبایی حملات استقلال را چند برابر کند. جابرانصاری اما یک بازیکن گلزن است. کسی که شاید رقیب رضایی در گل زدن باشد.

رضایی

گران ترین بازیکن خط حمله استقلال و شاید گرانترین بازیکن خط حمله لیگ در حال حاضر. کاوه رضایی امید اول آبی ها برای گل زدن است. هرچند آمار ها خیلی به نفع اش نیست اما منصوریان برای او برنامه دارد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top